گل شاخه بریده میخک زرد

گل شاخه بریده میخک زرد با گلبرگ هایی به رنگ زرد روشن از رنگ های خاص گل میخک است. میخک زرد با توجه به رنگی که دارد قابل استفاده برای انواع سبدگل و تاج گل ترحیم است. میخک زرد در کنار برگ های سبزه تیره اش ظاهری آرامش بخش دارد و به خوبی می تواند این آرامش را به مخاطب منتقل کند. ساقه گل میخک به صورت بوته  ای بوده و ارتفاع کوتاهی دارد. برای سفارش عمده گل شاخه بریده میخک زرد به وبسایت فروشگاه پارسی گل مراجعه کنید.

برای اطلاع از قیمت عمده گل میخک زرد با شماره تماس 03195015515 تماس حاصل فرمایید.

این مدل تمام شده است

گل شاخه بریده میخک زرد

گل شاخه بریده زرد یکی از رنگ های جذاب و آرامش بخش گل میخک است که برای مراسم ترحیم کاربرد بیشتری دارد. رنگ گلبرگ ها زرد روشن است که به رنگ کرمی متمایل است. ترکیب گل میخک زرد با میخک سفید برای مراسم تسلیت جلوه مناسبی خواهد داشت. ماندگاری گل میخک نسبتا خوب است و بهتر است برای ماندگاری بیشتر در محیط خنک قرار بگیرد.

فروش عمده گل شاخه بریده میخک زرد

گل میخک زرد از جلمه گل هایی است که مصرف بالایی در مراسم تسلیت دارد. با توجه به مصرف بالای گل میخک زرد فروشگاه پارسی گل اقدام به فروش عمده گل میخک زرد با قیمت عمده کرده است. تمام گلفروشان در سراسر کشور و تجار و عمده خریداران گل میخک جهت خرید عمده میخک زرد می توانند به وبسایت فروشگاه پارسی گل مراجعه کرده و یا با شماره تماس 03195015515 تماس حاصل فرمایند.

میخک ممتاز
حدود 40 سانتی متر
حدود 5 سانتی متر
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه