پارسی گل

ما جمعی از تولید کنندگان گل و گیاه کشور در راستای حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان، بر آن شدیم تا با در هم آمیختن تکنولوژی و طبیعت زیبای این صنعت بتوانیم راه را برای رفع چالش​های مطرح در این صنعت هموار نماییم.

متولیان صنعت گل و گیاه در کشور با چالش های زیادی در این صنعت به خصوص در حوزه گل​های شاخه بریده روبرو هستند که برخی از این موارد عبارتند از :

 1.       وجود واسطه های زیادی بین تولید کنندگان و مصرف کنندگان در صنعت گل و گیاه
 2.       قیمت پایین گل و گیاه در سمت تولید کنندگان و قیمت بالای این محصولات برای مصرف کنندگان
 3.       عمر کوتاه گل های شاخه بریده به دلیل زمان تلف شده بین برداشت محصول و مصرف
 4.       نگهداشت ناصحیح و غیر استاندارد از زمان برداشت محصول تا زمان مصرف و حتی پس از آن
 5.       زمان بر بودن خرید گل برای افراد و بعضا" نا آگاهی از چگونگی نگهداشت گل برای برخورداری از عمر بیشتر گل
 6.       ...

در جهت نیل به این مهم توجه به توسعه روز افزون اینترنت در کشور عزیزمان ایران و تمایل مردم برای استفاده از تکنولوژی های روز در انجام امور روزمره که از ویژگی های مهم کشورهای در حال توسعه می ​باشد می تواند کارگشا باشد.

درباره پارسی گل

با عنایت به موارد فوق، تصمیم به راه اندازی و عملیاتی نمودن فروشگاه اینترنتی گل و گیاه در اصفهان نمودیم. در این فروشگاه مجازی علاوه بر تأمین مایحتاج مصرف کنندگان در این صنعت، سعی بر افزایش اطلاعات عمومی لازم برای حفظ و نگهداری انواع گل و گیاه خواهیم داشت. ما مصمم هستیم که با در نظر گرفتن موارد زیر برای دستیابی به هدف والای خود یعنی حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان و ترویج فرهنگ استفاده از گل و گیاه در جامعه و درهم آمیختن طبیعت زیبا با زندگی ماشینی جامعه امروزی برای ایجاد زندگی با کیفیت بالاتر، تلاش نماییم. این موارد عبارتند از :

 1.       ایجاد سهولت خرید و دسترسی آسان مصرف کنندگان گل و گیاه
 2.        امکان خرید گل و گیاه با قیمت مناسب توسط مصرف کنندگان
 3.       به حداقل رساندن زمان چیده شدن گل تا تحویل به مشتری و در نتیجه در اختیار قراردادن گل با عمر بیشتر و کیفیت بالا به مشتریان
 4.       تحویل سفارش گل و گیاه در کوتاه ترین زمان منطقی ممکن با استفاده از شبکه توزیع گسترده و چابک
 5.       امکان انتخاب انواع گل و گیاه به سلیقه مشتری
 6.       امکان انتخاب انواع گل های شاخه بریده با تزئین های مورد نظر و یا بدون تزئین به صورت دسته‌ای
 7.       استفاده از مواد و تکنولوژی های جدید برای افزایش طول عمر گل
 8.       ارائه مشاوره رایگان به مصرف کننده گان در خصوص نحوه حفظ، گل آرائی و افزایش طول عمر گل
 9.       اشاعه فرهنگ استفاده از گل در محیط زندگی و کار
 10.       ...

 

اهداف پارسی گل: بررسی، انتخاب و خرید آنلاین

پارسی گل مرجع تخصصی بررسی و آشنایی با انواع گل و گیاه و فروش اینترنتی این محصولات در ایران است. انواع مختلف گل و گیاه با تنوعی بی‌نظیر در پارسی گل عرضه می‏‏‏‌شود. پارسی گل در تلاش برای در اختیار داشتن سهم عمده‏‌ای از بازار عرضه اینترنتی گل و گیاه در ایران با تنوعی بسیار بالا از تولیدات بهترین تولید کنندگان گل و گیاه، در همراهی مشتریان در فرآیند خرید، نهایت تلاش خود را می‌‏‏کند. کاربران و مشتریان پارسی گل می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای بهترین انتخاب گل و گیاه مورد نظر خود، وب سایت پارسی گل را بررسی نموده و با حداکثر اطمینان گل های مورد نظر خود را انتخاب و خرید نمایند. ما بر این باوریم که همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتری پارسی گل می‌باشد.

پارسی گل با ارائه طیف گسترده‏‌ای از تولیدات معتبرترین گلخانه های کشور و با همکاری نزدیک با تولید ‏کنندگان مطرح در ایران، تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان با سلایق متفاوت را برآورده سازد. ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب همراه با کیفیت مطلوب، مشاوره رایگان نیز از اولویت‏‌های پارسی گل محسوب می‌شود. پارسی گل با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان تخصصی و کارشناسی در تعاملات خود با تولید‏ کنندگان، می‏‏‌کوشد امکان ارائه پایین‏‏‌ترین قیمت‏‏‌ها و بهترین کیفیت را فراهم آورد. طرح‏‏‌های مشوق خرید همواره مورد توجه مشتریان بوده و پارسی گل نیز به منظور قدردانی از مشتریان وفادار خود همواره تخفیف‏‌های قابل توجهی را در قالب طرح‌های مختلف مشوق خرید برای آنان در نظر می‏‏‌گیرد. کیفیت و سهولت استفاده از وب‏ سایت پارسی گل و خدمات ارائه شده در آن، همواره یکی از مهم‏‌ترین و با اولویت‌ترین موضوعات در پارسی گل بوده است و همه کارکنان فنی و تخصصی آن نهایت تلاش خود را به عمل می‌آورند تا با ارائه با ‏کیفیت‏‌ترین و به ‏‌روز‏ترین سرویس‏‌های مبتنی بر وب و تسهیل تمامی فرآیندهای بررسی، انتخاب و خرید گل و گیاه در وب سایت پارسی گل، خدماتی شایسته و تجربه‌ای خوشایند را برای مشتریان خود به ارمغان بیاورند.

صاحب امتیاز: علی اکبر براهیمی