اطلاعات فروشـگاه

گل فروشی اصفهان

گل فروشی اصفهان پارسی گل مرجع تخصصی بررسی و آشنایی با انواع گل و گیاه و فروش عمده گل و همچنین تکی به صورت اینترنتی در ایران است. انواع مختلف گل و گیاه با تنوعی بی‌نظیر در پارسی گل عرضه می‏‏‏‌شود. پارسی گل در تلاش برای در اختیار داشتن سهم عمده‏‌ای از بازار عرضه اینترنتی گل و گیاه در ایران با تنوعی بسیار بالا از تولیدات بهترین تولید کنندگان گل و گیاه، در همراهی مشتریان در فرآیند خرید، نهایت تلاش خود را می‌‏‏کند.

مرکز گل اصفهان

کاربران و مشتریان پارسی گل می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای بهترین انتخاب گل و گیاه مورد نظر خود، وب سایت پارسی گل را بررسی نموده و با حداکثر اطمینان گل های مورد نظر خود را انتخاب و خرید نمايند. ما بر اين باوريم که همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتری پارسی گل می‌باشد.

گل ارزان اصفهان

فروش عمده و تکی گل و گیاه در سراسر کشور از طریق فروشگاه اینترنتی پارسی گل فراهم گشته است. برای خرید گل ارزان اصفهان و جهت سفارش تک و عمده تماس بگیرید.

آدرس : منطقه شهرداری چهار، خیابان هشت بهشت شرقی، خیابان همدانیان، کوچه شهید مختاری، ساختمان لوکس، پلاک ۲۲، طبقه پنجم، واحد ۵۲


شماره تماس :

03191015487

02191015487


ایمیل پشتیبانی :

info@parsigol.com


آیدی و شماره تلگرام :

t.me/parsigol_com

09130960705

8 صبح الی 17 عصر

ارسال یک پیام

 

برای هرگونه سوال در مورد یک محصول یا سفارش

اگر یک مشکل تکنیکی در این سایت روی داد