گل شاخه بریده لیسیانتوس گلبهی

گل لیسیانتوس از گل های شاخه بریده زیبا که ظاهری مشابه گل رز دارد و از این رو بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. گلبرگ های آن پرپر و دارای رنگ های زیبایی است. این گل با ظاهر ظریف و جذابش بسیار مناسب گل آرایی در مجالس تبریک و شادباش است. ساقه های لیسیانتوس نیمه خشبی و دارای برگ هایی به رنگ سبز تیره است. این گل زیبا فصلی بوده و در تمام طول سال موجود نیستند. اوج تولید و تقاضای آن تابستان تا پاییز است. عمده فروشی پارسی با فروش عمده گل لیسیانتوس با قیمت عمده و تولید کننده در خدمت خریداران عمده گل، گل فروشان و صادر کنندگان گل شاخه بریده است. 

برای اطلاع از قیمت عمده گل لیسیانتوس گلبهی با شماره تماس 03195015515 تماس حاصل فرمایید.

این مدل تمام شده است

گل شاخه بریده لیسیانتوس گلبهی

یکی از زیباترین گل های شاخه بریده زینتی گل لیسیانتوس می باشد که دارای شکوفه های رز مانند است که در صورت مراقبت تا 7 الی 8 روز بعد از چیدن ماندگاری دارد. گل لیسیانتوس به صورت کم پر و پر پر در اندازه های کوچک و متوسط و بزرگ در اشکال پهن (باز)، لوله ای و زنگوله ای و با گلبرگ های چین خورده در رنگ های سفید، آبی و بنفش به صورت منفرد یا چندتایی روی ساقه های برگ دار تشکیل می شوند. رنگ کرمی این گل بسیار زیبا و براق است و فضا را بسیار آرامش بخش و دلنشین خواهد کرد.

فروش عمده گل شاخه بریده لیسیانتوس گلبهی

هر گل دارای 2 کلاله و 5 تا 6 عدد پرچم می باشد. لیسیانتوس دارای انواع پاکوتاه و پابلند است که انواع پابلند، برای تولید گل بریدنی و انواع پاکوتاه برای کاشت گلدانی به کار می روند. استفاده از این گل به صورت شاخه بریده مرسوم تر است با وجود این که این گل زیبا در گلدان هم جذابیت منحصر به فردی دارد. فروشگاه عمده فروشی پارسی گل با فروش عمده انواع گل شاخه بریده از جمله فروش عمده گل لیسیانتوس با کیفیت بالا و قیمت تولید کننده در خدمت خریداران عمده گل لیسیانتوس است.

قیمت عمده گل شاخه بریده لیسیانتوس گلبهی

قیمت هایی که برای این محصول در نظر گرفته شده است قیمت عمده گل لیسیانتوس است که با توجه به همکاری پارسی گل با اکثر تولید کنندگان قیمت ها بسیار مناسب و قیمتی است که گلخانه دار پیشنهاد می دهد. همچنین سعی نموده ایم با حذف واسطه ها مستقیم گل را از گلخانه دار به دست مصرف کننده برسانیم. ارسال تمامی سفارشات پارسی گل برای رفاه حال مشتریان به صورت رایگان انجام می شود.

لیسیانتوس ممتاز
حدود 40 سانتی متر
حدود 10 سانتی متر
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه