گل شاخه بریده لیسیانتوس صورتی

گل شاخه بریده لیسیانتوس صورتی یکی از رنگ های سرشار از آرامش و لطافت گل لیسیانتوس است. لیسیانتوس صورتی به همراه لیسیانتوس سفید، لب صورتی و بنفش جلوه زیبایی خواهد داشت. ساقه های گل لیسیانتوس نیمه خشبی بوده و دارای برگ هایی به رنگ سبز تیره است. گل لیسیانتوس صورتی به صورت دسته ای به فروش می رسد و امکان فروش آن به صورت تک شاخه وجود ندارد. برای سفارش عمده گل شاخه بریده لیسیانتوس صورتی به فروشگاه پارسی گل مراجعه کنید.

برای اطلاع از قیمت عمده گل لیسیانتوس صورتی با شماره تماس 03195015515 تماس حاصل فرمایید.

این مدل تمام شده است

گل شاخه بریده لیسیانتوس صورتی

گل شاخه بریده لیسیانتوس صورتی گلبرگ هایی زیبا به رنگ صورتی روشن دارد. این رنگ از گل لیسیانتوس بسیار شادی بخش است و مناسب استفاده در جشن ها و مراسم عقد و عروسی می باشد. گلبرگ هایی پر پر دارد و به خوبی می تواند در گل آرایی خود نمایی کند. دارای غنچه و برگ هایی زیبا است که به جذابیت بیشتر گل لیسیانتوس کمک می کند. ساقه های گل لیسیانتوس ارتفاع بلندی نداشته و بهتر است در گل آرایی در قسمت پیش زمینه قرار گیرد.

فروش عمده گل شاخه بریده لیسیانتوس صورتی

گل لیسیانتوس صورتی یکی از رنگ های زیبا گل لیسیانتوس است که مناسب تزیین و گل آرایی در مراسم تبریک است. گلبرگ هایی نازک و ظریف دارد. ماندگاری گل لیسیانتوس نسبتا خوب است و برای افزایش ماندگاری بهتر است که در محیط خنک نگهداری شود. با توجه به مصرف این گل در جشن ها و مراسم تبریک فروشگاه پارسی گل اقدام به فروش عمده گل لیسیانتوس صورتی رنگ کرده است. قیمت عرضه شده برای این گل قیمت عمده و تولید کننده است. جهت خرید به وبسایت فروشگاه مراجعه کنید.

لیسیانتوس ممتاز
حدود 40 سانتی متر
حدود 10 سانتی متر
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه