گل شاخه بریده ژربرا سفید و صورتی

گل شاخه بریده ژربرا سفید و صورتی از رنگ های لطیف و آرامش بخش گل ژربرا است که دارای گلبرگ هایی به رنگ سفید بوده با مرکزی صورتی رنگ. ترکیب دو رنگ سفید و صورتی در این نوع از ژربرا موجب شده که یکی از پر مصرف ترین گل های ژربرا برای تزیین انواع دسته گل، سبدگل و تاج گل باشد. رنگ آرامش بخش ژربرا سفید و صورتی به گونه ای است که از آن هم برای مراسم تبریک و هم برای مراسم تسلیت استفاده می کنند. برای سفارش عمده گل شاخه بریده ژربرا سفید و صورتی به فروشگاه پارسی گل مراجعه کنید.

برای اطلاع از قیمت عمده گل ژربرا سفید و صورتی با شماره تماس 03195015515 تماس حاصل فرمایید.

این مدل تمام شده است

گل شاخه بریده ژربرا سفید و صورتی

گل شاخه بریده ژربرا سفید و صورتی یکی از زیباترین گل های ژربرا است که با داشتن گلبرگ هایی دو رنگه جذابیت خاصی در هر ترکیبی دارد. این رنگ از گل ژربرا بسیار آرامش بخش است و مناسب برای تزیین و گل آرایی انواع سبد گل و تاج گل می باشد. رنگ خاص این گل موجب شده که از آن در مراسم و مناسبت های مختلف استفاده کنند. 

فروش عمده گل ژربرا سفید و صورتی

گل ژربرا سفید و صورتی از رنگ های زیبا و خاص گل ژربرا است که دارای گلبرگ هایی زیبا به رنگ سفید با مرکزی صورتی رنگ است. ترکیب دو رنگ سفید و صورتی بسیار لطیف و آرامش بخش است. این گل زیبا در ترکیب با گل ژربرا صورتی و سرخابی زیبایی بی نظیری خواهد داشت. فروشگاه پارسی گل با فروش عمده انواع گل شاخه بریده از جمله گل شاخه بریده ژربرا سفید و صورتی در خدمت تمام عمده خریداران گل شاخه بریده و گلفروشان سراسر ایران است. جهت سفارش عمده گل ژربرا به وبسایت فروشگاه پارسی گل مراجعه کنید.

ژربرا ممتاز
حدود 50 سانتی متر
حدود 15 سانتی متر
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه