گل شاخه بریده ژربرا سفید

گل شاخه بریده ژربرا سفید سرشار از لطافت و آرامش است و با تمامی رنگ ها تناسب خواهد داشت به همین خاطر به راحتی در تزیین انواع دسته گل، سبدگل و تاج گل قابل استفاده است. ژربرا سفید از جمله گل هایی است که به دلیل رنگ خنثی و آرامش بخشش هم در مراسم تبریک قابل استفاده است هم در مراسم ترحیم. ژربرا سفید رنگ دوام و ماندگاری خوبی داشته و گلبرگ های آن به رنگ سفید خالص دیده می شود. برای سفارش عمده گل ژربرا سفید به فروشگاه پارسی گل مراجعه کنید.

برای اطلاع از قیمت عمده گل ژربرا سفید با شماره تماس 03195015515 تماس حاصل فرمایید.

این مدل تمام شده است

گل شاخه بریده ژربرا سفید

گل شاخه بریده ژربرا سفید یکی از پر مصرف ترین رنگ های گل ژربرا است که در تزیین انواع تاج گل و سبدگل برای مراسم ترحیم یا تبریک قابل استفاده است. ظاهر گلبرگ های ژربرا سفید پهن با سرگل های خورشیدی شکل است که به عنوان گل تاکیدی در گل های تزیین شده استفاده می شود. گل شاخه بریده ژربرا سفید در ترکیب با ژربرا قرمز، صورتی، نارنجی و سرخابی زیبایی بی نظیری خواهد داشت.

فروش عمده گل ژربرا سفید

فروشگاه پارسی گل با فروش عمده گل ژربرا سفید در خدمت گلفروشان و عمده خریداران که قصد خرید عمده گل ژربرا سفید دارند می باشد. پارسی گل با حذف واسطه ها و ارتباط مستقیم با تولید کنندگان گل شاخه بریده در سراسر کشور سعی در کاهش قیمت ها داشته و از حقوق تولید کننده و مصرف کننده حمایت می کند. سالانه حجم بالایی از گل های شاخه بریده به دلیل کیفیت پایین و یا تقاضای پایین جهت خرید و عدم صادرات از بین می روند و تمامی این هزینه ها باعث ضربه جدی به تولید کننده است که ضرر مالی فراوانی را متحمل می شود. از این رو آمده ایم تا خرید و فروش عمده گل شاخه بریده را رونق ببخشیم و از اقتصاد ملی حمایت کنیم. برای اطلاع از قیمت عمده گل شاخه بریده ژربرا می توانید به فروشگاه مراجعه کنید تا به صورت روزانه از قیمت های عمده اطلاع داشته باشید.

ژربرا ممتاز
حدود 50 سانتی متر
حدود 15 سانتی متر
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه