گل شاخه بریده آلسترومریا نارنجی و زرد

گل شاخه بریده آلسترومریا نارنجی و زرد از آلسترهای دو رنگ است که ترکیب رنگی شاد و پر انرژی دارد. این رنگ از گل آلسترومریا به دلیل شور و نشاطی که دارد طرفداران بی شماری در مناسبت های شاد دارد. آلسترومریا نارنجی و زرد در تزیین انواع دسته گل پاییزی زیبایی بی نظیری داشته و ظاهری فانتزی به دسته گل می بخشد. برگ های سبز رنگ آلسترومریا در ترکیب با گلبرگ های نارنجی و زرد این گل ظاهری شاداب و سرزنده به گل می بخشد. برای سفارش عمده گل آلسترومریا نارنجی و زرد به فروشگاه پارسی گل مراجعه کنید.

برای اطلاع از قیمت عمده گل آلسترومریا نارنجی و زرد با شماره تماس 03195015515 تماس حاصل فرمایید.

این مدل تمام شده است

گل شاخه بریده آلسترومریا نارنجی و زرد

گل شاخه بریده آلسترومریا نارنجی و زرد از رنگ های پر انرژی گل آلسترومریا است که در هر ترکیبی قرار گیرد شور و نشاط خاصی را به ترکیب می بخشد. آلسترومریا نارنجی و زرد دارای گلبرگ هایی به رنگ نارنجی است که مرکز گلبرگ ها به رنگ زرد متمایل است. دو رنگه بودن این نوع از گل آلسترومریا این امکان را ایجاد می کند که تناسب خوبی با رنگ های مختلف در گل آرایی و تزیینات مختلف داشته باشد.

فروش عمده گل آلسترومریا نارنجی و زرد

آلسترومریا نارنجی و زرد از رنگ های خاص و فانتزی گل آلسترومریا است. گلبرگ هایی درشت به رنگ نارنجی دارد که مرکز گلبرگ ها به رنگ زرد متمایل است. مصرف این رنگ از گل آلسترومریا در مراسم و مناسبت های شاد بالا است و برای تزیین در انواع دسته گل و سبدگل کاربرد دارد. فروشگاه پارسی گل با فروش عمده گل آلسترومریا نارنجی و زرد در حجم بالا و قیمت عمده در خدمت گلفروشان، عمده خریدران و تجار که قصد صادرات دارند می باشد. قیمت های عرضه شده برای این گل قیمت تولید کننده و عمده آن می باشد.

گل آلسترومریا ممتاز
حدود 90 سانتی متر
حدود 5 سانتی متر
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه