گل شاخه بریده آلسترومریا سفید و زرد

گل شاخه بریده آلسترومریا سفید و زرد از آلسترهای دو رنگ است که جذابیت خاصی دارد. گلبرگ های این نوع از آلسترومریا سفید رنگ است و مرکز گلبرگ ها به رنگ زرد دیده می شود. آلسترهای سفید رنگ نسبت به دیگر رنگ های گل آلسترومریا پر مصرف تر بوده و هم برای مراسم تبریک و هم تسلیت قابل استفاده هستند. گل آلسترومریا در میان دیگر گل های شاخه بریده از دوام و ماندگاری بالایی برخوردار است و به همین دلیل بسیار مناسب برای تزیین و گل آرایی می باشد. برای سفارش عمده گل آلسترومریا سفید و زرد به فروشگاه پارسی گل مراجعه کنید.

برای اطلاع از قیمت عمده گل آلسترومریا سفید و زرد با شماره تماس 03195015515 تماس حاصل فرمایید.

این مدل تمام شده است

گل شاخه بریده آلسترومریا سفید و زرد

گل شاخه بریده آلسترومریا سفید و زرد از رنگ های پر مصرف گل آلسترومریا است. علت مصرف بالایی این رنگ از گل آلسترومریا استفاده از آن هم برای مراسم تبریک و هم برای مراسم تسلیت است. گل های سفید رنگ از گل های خنثی هستند که در هر دو مراسم و مناسبت قابل استفاده هستند. آلسترومریا سفید و زرد گلبرگ های درشتی دارد که به رنگ سفید هستند و مرکز گلبرگ ها به رنگ زرد تا کرمی متمایل است. 

فروش عمده گل آلسترومریا سفید و زرد

با توجه به مصرف بالای گل شاخه بریده آلسترومریا سفید و زرد در مراسم و مناسبت های مختلف فروشگاه پارسی گل اقدام به فروش عمده گل آلسترومریا سفید و زرد با قیمت عمده کرده است. پارسی گل با ارتباط نزدیک با اکثر تولید کنندگان گل شاخه بریده در سراسر کشور قادر به تامین انواع گل شاخه بریده در رنگ های مختلف با حجم بالا می باشد. برای سفارش عمده گل آلسترومریا سفید و زرد با قیمت عمده به وبسایت فروشگاه پارسی گل مراجعه کنید و خرید خود را به صورت اینترنتی ثبت نمایید.

گل آلسترومریا ممتاز
حدود 90 سانتی متر
حدود 5 سانتی متر
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه