گل شاخه بریده آلسترومریا صورتی

گل شاخه بریده آلسترومریا صورتی از رنگ های زیبا و سرشار از صمیمت است که تزیین آن در دسته گل بسیار جذاب است. آلسترومریا صورتی از رنگ هایی است که تولید بالایی است و نسبت به مابقی رنگ ها مصرف بیشتری دارد. از گل آلسترومریا صورتی بیشتر در تزیین دسته گل و گاها در تزیین سبدگل و باکس گل استفاده می شود. رنگ های گل آلسترومریا براق و درخشان هستند و در کنار برگ های سبزرنگش زیبایی منحصر به فردی پیدا می کند. برای خرید عمده گل آلسترومریا صورتی با قیمت عمده به وبسایت فروشگاه پارسی گل مراجعه کنید.

برای اطلاع از قیمت عمده گل آلسترومریا صورتی با شماره تماس 03195015515 تماس حاصل فرمایید.

گل شاخه بریده آلسترومریا صورتی

گل شاخه بریده آلسترومریا صورتی سرشار از آرامش و صمیمیت است و به خوبی این احساسات زیبا را به مخاطب القا می کند. آلسترومریا صورتی یکی از رنگ های زیبای گل آلستر است که مصرف نسبتا بالایی برای تزیین دسته گل دارد. آلستر صورتی علاوه بر آرامش خاصی که دارد سرشار از انرژی و هیجان است و تزیین آن در دسته گل های تبریک جذابیت ویژه ای دارد. تزیین گل آلستر صورتی با رنگ سفید و بنفش بسیار چشم نواز خواهد بود.

فروش عمده گل آلسترومریا صورتی

گل آلسترومریا صورتی از رنگ های پر مصرف گل آلستر است و دوام و ماندگاری خوبی دارد. از آلسترومریا صورتی برای مراسم و مناسبت های شاد در تزیین انواع دسته گل و گاها سبدگل استفاده می شود. فروشگاه عمده فروشی پارسی گل با عرضه انواع گل شاخه بریده به صورت عمده با قیمت تولید کننده در خدمت گلفروشان و عمده خریداران  است. برای سفارش عمده گل آلسترومریا صورتی به وبسایت فروشگاه مراجعه کنید و یا با شماره تلفن های مجموعه تماس حاصل فرمایید.

گل آلسترومریا ممتاز
حدود 90 سانتی متر
حدود 5 سانتی متر
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه