گل شاخه بریده رز سبز

گل رز سبز در اصل همان گل رز سفید است که به رنگ سبز درآمده است. رز سبز از رزهای رنگ شده می باشد که کیفیت تولید آن متوسط است. برای تولید رزهای رنگ شده از رز های سفید استفاده می کنند تا طی روشهای مختلف به رنگ های دلخواه رنگ آمیزی شوند از این رو کیفیت این نوع از رزها متوسط است. واحد عمده فروشی پارسی گل با فروش عمده انواع گل رز هلندی ممتاز در رنگ ها و واریته های مخلتف با قیمت تولیدکننده در خدمت مشتریان عزیز است. 

برای اطلاع از قیمت عمده گل رز سبز با شماره تماس 03195015515 تماس حاصل فرمایید.

این مدل تمام شده است

گل شاخه بریده رز سبز 

گل شاخه بریده رز سبز یکی از آرامش بخش ترین رنگ های گل رز است که حس سرزندگی و طبیعت را تداعی می کند. رز سبز از رنگ های خاص گل رز است که تولید آن نسبتا پایین است و برخی از گلفروشی ها یا بازارهای گل و گیاه اقدام به فروش این رنگ از گل رز می کنند. به دلیل اینکه رز سبز رنگ آمیزی می شود ممکن است که برخی از گلبرگ های آن کامل رنگ نشده باشند و به رنگ سفید باشند که طبیعی است. رز های سبز یا به رنگ سبز تیره یا سبز روشن دیده می شوند که سبز روشن نسبت به سبز تیره تولید بیشتری دارد.

خرید عمده گل رز سبز

گل شاخه بریده رز سبز از رنگ های الهام بخش طبیعت است و انتخاب زیبایی برای تزیین در سبدگل و دسته گل هایی است که مایلید حس طبیعت زنده را بیشتر تداعی کند. رز سبز نسبت به دیگر رنگ های گل رز درخواست کمتری دارد و فقط گروهی از طرفداران خاص خود را دارد. فروشگاه عمده فروشی پارسی گل با تامین متنوع گل های شاخه بریده اقدام به فروش عمده گل رز سبز کرده است و قیمت درج شده برای این محصول قیمت تولید کننده و عمده فروشی آن است.

مزایای خرید عمده گل رز از پارسی گل

عمده فروشی گل شاخه بریده پارسی گل با ارتباط نزدیک با تولید کنندگان برتر گل شاخه بریده در سراسر کشور قادر به تامین انواع گل شاخه بریده در حجم بالا با قیمت عمده می باشد.

فروشگاه پارسی گل با تعریف استانداردهای لازم برای گل های شاخه بریده قادر به تامین انواع گل شاخه بریده با کیفیت صادراتی برای صادرات به کشورهای دیگر است. عمده خریداران و تجاری که قصد صادرات گل شاخه بریده داشته باشند به راحتی می توانند با متخصصین بخش صادرات پارسی گل ارتباط برقرار کرده و محصول صادراتی خود را سفارش دهند.

رز هلندی ممتاز
حدود 80 سانتی متر
حدود 5 سانتی متر
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه