گل شاخه بریده میخک بنفش

گل شاخه بریده میخک بنفش با گلبرگ هایی زیبا به رنگ بنفش و عطر دل انگیز یکی از گل های جذاب میخک است. رنگ بنفش گل میخک شکوه و زیبایی خاصی داشته و در گل آرایی مراسم و مجالس تبریک جلوه زیبایی خواهد داشت. ساقه گل میخک، بوته ای شکل بوده و ارتفاع بلندی ندارد. گل میخک در انواع باغچه ای، گلدانی و شاخه بریده پرورش داده می شود. برای سفارش عمده گل میخک به فروشگاه پارسی گل مراجعه کنید.

برای اطلاع از قیمت عمده گل میخک بنفش با شماره تماس 03195015515 تماس حاصل فرمایید.

این مدل تمام شده است

گل شاخه بریده میخک بنفش

گل شاخه بریده میخک بنفش رنگ باشکوه و جذابی دارد که در انواع گل آرایی و تزیینات مختلف زیبایی منحصر به فردی را ایجاد می کند. گل میخک بنفش جلال و عظمت عشق را نشان می دهد و مناسب برای تزیین انواع سبدگل و تاج گل ویژه تبریک عروسی و ازدواج می باشد. فرم ظاهری ساقه گل میخک بنفش بوته ای شکل بوده و سرگل های نسبتا کوچکی دارد. برای اینکه گل میخک در تزیین و گل آرایی ظاهر زیباتری داشته باشد با توجه به کوچک بودن سرگل ها بهتر است به صورت پر حجم کار شود.

فروش عمده گل شاخه بریده میخک بنفش 

در میان رنگ های متنوع گل میخک، میخک بنفش نسبت به دیگر رنگ ها انرژی و هیجان بیشتری داشته و جذابیت خاصی دارد. گل میخک دوام متوسط تا خوبی دارد. بهتر است برای ماندگاری بیشتر در محیط خنک قرار گیرد. محیط گرم موجب پژمرده شدن گلبرگ های گل میخک و سیاه شدن لبه گلبرگ ها می شود. فروش گل میخک به صورت دسته ای بوده و امکان فروش آن به صورت تک شاخه وجود ندارد. فروشگاه عمده فروشی پارسی گل با فروش عمده گل میخک بنفش در خدمت گلفروشان و عمده خریداران گل شاخه بریده در سراسر کشور است. جهت خرید به وبسایت فروشگاه مراجعه کرده و یا با شماره تماس 03195015515 تماس حاصل فرمایید.

میخک ممتاز
حدود 40 سانتی متر
حدود 5 سانتی متر
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه