گل شاخه بریده لیسیانتوس نباتی

گل شاخه بریده لیسیانتوس نباتی دارای رنگی زیبا و خاص است که برای انواع گل آرایی در مراسم عقد، عروسی و نامزدی مناسب است. رنگ نباتی گلبرگ های این گل بسیار شادی بخش است و به خوبی با تزیینات مختلف هماهنگ می شود به همین دلیل از لیسیانتوس نباتی برای تزیین انواع دسته گل عروس، ماشین عروس، گل آرایی سفره عقد و تالار عروسی استفاده می شود. لیسیانتوس یکی از زیباترین رنگ های گل لیسیانتوس است. برای سفارش گل لیسیانتوس نباتی به فروشگاه پارسی گل مراجعه کنید.

برای اطلاع از قیمت عمده گل لیسیانتوس نباتی با شماره تماس 03195015515 تماس حاصل فرمایید.

این مدل تمام شده است

گل شاخه بریده لیسیانتوس نباتی

گل شاخه بریده لیسیانتوس نباتی یکی از زیباترین رنگ های گل لیسیانتوس است که اکثرا برای جشن ها و مراسم عقد و عروسی کاربرد دارد. گلبرگ هایی نباتی رنگ دارد که به همراه برگ های سبز تیره اش بسیار چشم نواز در گل آرایی می باشد. گلبرگ هایی آن پرپر هستند و به خوبی در تزیین پوشش می دهند. ارتفاع ساقه آن کوتاه است و بهتر است که در پیش زمینه گل آرایی قرار گیرد. ترکیب گل لیسیانتوس نباتی و سفید بسیار چشم نواز و زیبا خواهد بود.

فروش عمده گل شاخه بریده لیسیانتوس نباتی

با توجه به فروش بالای گل لیسیانتوس نباتی رنگ در مراسم تبریک و جشن های عقد و عروسی فروشگاه پارسی گل با ارتباط نزدیک با اکثر تولید کنندگان گل شاخه بریده اقدام به فروش عمده گل لیسیانتوس نباتی در سراسر کشور کرده است. قیمت عرضه شده برای این گل قیمت تولید کننده و عمده می باشد. تمام گلفروشان و عمده خریداران سراسر کشور برای سفارش عمده لیسیانتوس نباتی می توانند به فروشگاه پارسی گل مراجعه کرده و یا خرید خود را به صورت تلفنی ثبت کنند.

لیسیانتوس ممتاز
حدود 40 سانتی متر
حدود 10 سانتی متر
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه