• برای طراحی تاج گل یک طبقه مجلس ترحیم، حدود 37 شاخه گل گلایول، 20 شاخه گل ژربرا و 15 دسته گل کرزنتیا استفاده شده است. ارتفاع این تاج گل حدود 210 سانتی متر و عرض آن حدود 150 سانتی متر است.

  769,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • این تاج گل ترحیم و ختم کلاسیک یکی از تاج گل های یک طبقه با دیزاینی مدرن است که درخور مراسم سوگواری و ختم خواهد بود. ارتفاع این تاج گل حدود 120 سانتی متر و عرض آن حدود 100 سانتی متر است.

  659,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تاج گل رو به رو از تاج گل های ترحیمی فروشگاه است که قیمت مناسبی داشته و مناسب افرادی است که مایلند تاج گل تسلیت با قیمت ارزان و اقتصادی خریداری کنند. در تزیین این محصول حدود 40 شاخه گل ژربرا نارنجی رنگ، 38 شاخه گل گلایول سفید و 7 گل لیلیوم زرد رنگ استفاده شده است. ارتفاع حدودی تاج گل 210 سانتی متر و عرض آن 120 سانتی متر است. پایه تاج گل از جنس چوب بوده که...

  589,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • همانطور که در تصویر می بینید این محصول از تاج گل های یک طبقه فروشگاه است که قیمتی اقتصادی داشته و مناسب افرادی است که به دنبال انتخاب تاج گل اقتصادی هستند. گل های این تاج گل از چهار نوع گل شاخه بریده که عبارتند از شب بو، گلایول، لیلیوم و ژربرا تشکیل شده و در دو رنگ سفید و زرد انتخاب شده اند. رنگ های استفاده شده در تاج گل کاملا مناسب مراسم تسلیت و عزاداری...

  598,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تاج گل ترحیم یک طبقه کلاسیک با وجود سادگی، زیبایی فوق العاده ای دارد و در یک طبقه با گل های سفید که در مرکز آن از گل های زرد رنگ استفاده شده، طراحی شده است. برای این تاج گل عرض حدود 120 سانتی متر و ارتفاع تقریبی 220 سانتی متر در نظر گرفته شده است.

  589,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • گل آرای هنرمند پارسی گل در تاج گل تبریک و بازگشایی یک طبقه از گل های با کیفیت و ممتاز ژربرا، لیلیوم، آلسترومریا، اورینتال و لیسیانتوس استفاده کرده است. طراحی این تاج گل به گونه ای انجام شده است که عرض 130 سانتی متر و ارتفاع 230 سانتی متر برای این تاج گل زیبا و شیک در نظر گرفته شده است.

  598,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تاج گلی که ملاحظه می فرمایید تاج گل ترحیم یک طبقه با طراحی کلاسیک می باشد که در آن از گل های اورینتال، شب بو، ژربرا و گلایول تازه و ممتاز استفاده شده است. عرض این تاج گل پایه دار تقریبا 120 سانتی متر و ارتفاع آن حدود 230 سانتی متر می باشد.

  589,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تاج گل ها معمولا اهدایی بوده و از طرف دوستان، آشنایان و بستگان مرحوم به مراسم ختم و فاتحه عزیز از دست رفته ارسال می گردد. یکی از این تاج گل ها، تاج گل لیلیوم دو متری می باشد که می توانید برای ابراز همدردی با خانوده مرحوم به آن ها تقدیم کنید.

  789,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تاج گلی که در تصویر ملاحظه می کنید تاج گل ختم یک طبقه گلایول و آنتوریوم می باشد که در آن از گل های آنتوریوم، گلایول و کلم تزیینی استفاده شده است.

  689,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تاج گل ترحیم ایرانی، طراحی شبیه به خورشید دارد که از ترکیب گل اورینتال و شب بو برای طراحی آن استفاده شده است. ارتفاع در نظر گرفته شده برای این تاج گل ترحیم حدود 230 سانتی متر و عرض آن حدود 120 سانتی متر می باشد.

  598,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف

تاج گل از 400 تا 800 هزار تومان 

سفارش آنلاین تاج گل 

کلکسیونی از جدید ترین تاج گل های طبیعی را با جدید ترین متد روز گل آرایی خلق شده از تازه ترین شاخه گل های طبیعی را می توانید در گلفروشی اینترنتی پارسی گل خرید کنید و در مکان مورد نظر تحویل دهید. تمامی تاج گل های فروشگاه پارسی گل طبیعی بوده و در بازه های قیمتی مختلف ارائه گردیده است تا شما بتوانید بهترین تاج گل را با قیم...

سفارش آنلاین تاج گل 

کلکسیونی از جدید ترین تاج گل های طبیعی را با جدید ترین متد روز گل آرایی خلق شده از تازه ترین شاخه گل های طبیعی را می توانید در گلفروشی اینترنتی پارسی گل خرید کنید و در مکان مورد نظر تحویل دهید. تمامی تاج گل های فروشگاه پارسی گل طبیعی بوده و در بازه های قیمتی مختلف ارائه گردیده است تا شما بتوانید بهترین تاج گل را با قیمت مناسب خریداری کنید و با تحویل فوری و رایگان تاج گل به مکان مورد نظر خود تحویل دهید. 

خرید اینترنتی تاج گل 

خرید تاج گل و اهدای تاج گل همیشه مرسوم بوده است و حسی خوبی را به دریافت کننده تاج گل القا می کند. تاج گل با گل طبیعی به خوبی می تواند در مراسم و مناسبت های مختلف احساسات شما را بیان کند و اوج احترام شما را ابراز نماید. برای سفارش اینترنتی تاج گل از ممتاز ترین گل ها با خدمات ارسال رایگان تاج گل به گلفروشی اینترنتی پارسی گل مراجعه کنید و پس از ثبت سفارش یک خرید اینترنتی لذت بخش داشته باشید. 

ارسال تاج گل به ایران

فروشگاه پارسی گل با امکان ثبت سفارش گل و تاج گل از خارج کشور این امکان را برای مشتریان خارج از ایران ایجاد کرده است تا هموطنانی که خارج از کشور سکونت دارند به راحتی بتوانند با مراجعه به گلفروشی پارسی گل با سفارش آنلاین تاج گل از خارج کشور و ارسال رایگان تاج گل به ایران یک خرید آسان و لذت بخش داشته باشند. 

بیشتر