• تاج گل افتتاحیه و تبریک دو متری با عطر گل های طبیعی، یادگاری به یاد ماندنی و زیبا برای تبریک زیباترین روز زندگی عزیزانتان می باشد. این تاج گل ارزان قیمت و زیبا در حدود 120 سانتی متر عرض و 220 سانتی متر ارتفاع دارد. در این تاج گل افتتاحیه و تبریک زیبا از گل های زیبا و با کیفیت ژربرا، رز، اورینتال و لیسیانتوس استفاده شده است.

  659,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تاج گل سفید صورتی دو طبقه پارسی گل یکی از تاج گل های موجود در سایت پارسی گل می باشد که می تواند تبدیل به هدیه ای به یاد ماندنی برای طرف مقابلتان شود. این تاج گل با وجود زیبایی و تراکم گل مناسبی که دارد دارای قیمت بسیار مناسبی می باشد.

  789,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تاج گل دو طبقه خاص یکی از تاج گل های کاربردی در مراسم تبریک و افتتاحیه است. نکته قابل توجهی که در این تاج گل وجود دارد این است که به دلیل موجود بودن گل شب بو در فصل خنک در فصول گرم از گل های جایگزین همچون گلایول در تاج گل های دیزاین شده با شب بو استفاده خواهد شد.

  789,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • این تاج گل کلاسیک تاج گل یک طبقه می باشد. در این تاج گل به طور یکپارچه از گل گلایول به تعداد بالا استفاده شده است. از این تاج گل می توان به عنوان تاج گل مجالس مراسم و تاج گل ترحیم و تسلیت استفاده نمود. عرض تقریبی تاج گل 130 سانتی متر و ارتفاع آن حدود 230 سانتی متر می باشد.

  579,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • این تاج گل کلاسیک تاج گل یک طبقه است که دارای گل های اورینتال، ژربرا و گلایول می باشد. عرض تقریبی این تاج گل 120 سانتی متر و ارتفاع آن حدود 220 سانتی متر می باشد.

  598,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • اهدای تاج گل ترحیم لیلیوم و شب بو کد DF13501 در زمان از دست دادن عزیزان یکی از بهترین تسکین دهنده های روح اند. گل های طبیعی انتقال دهنده حس لطافت و آرامش هستند. از دست دادن عزیزان غم بزرگی است و با هیچ چیز جبران نخواهد شد ولی با این حال می توان با ارسال تاج گل ترحیم و تسلیت اندکی با اطرافیان همدردی کرد و با اهدا تاج گل فاتحه و ختم به مراسم موجب تلطیف...

  789,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تاج گل مراسم ختم دو طبقه چشمگیر کد DF13601 می تواند تسلی بخش روح بازماندگان مصیبت دیده باشد. از دست دادن عزیزان غم بزرگی است و با هیچ چیز جبران نخواهد شد ولی با این حال می توان با ارسال تاج گل ترحیم و تسلیت اندکی با اطرافیان همدردی کرد و با اهدا تاج گل فاتحه و ختم به مراسم موجب تلطیف روح و روان بازماندگان شد.

  799,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تاج گل یک طبقه ترحیم با طراحی خاص و ویژه با گل هایی ممتاز و درجه یک ارائه می گردد. در طراحی این تاج گل از گل های ژربرا، شب بو و میخک شاخه ای به تعداد زیاد استفاده شده است. ارتفاع تاج گل ترحیم گرد لاکچری 200 سانتی متر و قطر آن 100 سانتی متر می باشد.

  679,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • خرید تاج گل برای تسلیت و عزاداری و اهدای آن به مراسم ختم مرحوم، می تواند حس اندوه و تاثر خود را در قالب تاج گلی درخور از گل های طبیعی ابراز کنید. یکی از تاج گل هایی که می تواند برای چنین شرایطی مناسب باشد تاج گل تسلیت دو طبقه برازنده کد DF15201 است.

  799,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تاج گل ترحیم دو طبقه چهار رنگ کد DF20401تاج گلی است که در دو طبقه طراحی شده است که کاربرد آن در مراسم ترحیم برای اهدا به عزیزانی است که عزادار هستند تا به این وسیله خود را در غم عزیزان شریک کنیم. دیدن گل های طبیعی و استشمام عطر بی نظیر گل ها موجب تسکین روح شده و متعادل کننده اعصاب است.

  759,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • این تاج گل در یک طبقه دارای ارتفاع حدودی 220 سانتی متر و عرض 130 سانتی متر است. گل های استفاده در این تاج گل ژربرا، لیسیانتوس و ژربرا می باشد.

  598,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • گل های استفاده شده در آماده سازی این تاج گل، گل های لیسیانتوس، گلایول، اورینتال و کرزنتیا (داوودی مینیاتوری) است. ارتفاع این تاج گل حدود 120 سانتی متر و عرض آن حدود 90 سانتی متر می باشد.

  679,000 تومان موجود
  2 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف

تاج گل از 400 تا 800 هزار تومان 

سفارش آنلاین تاج گل 

کلکسیونی از جدید ترین تاج گل های طبیعی را با جدید ترین متد روز گل آرایی خلق شده از تازه ترین شاخه گل های طبیعی را می توانید در گلفروشی اینترنتی پارسی گل خرید کنید و در مکان مورد نظر تحویل دهید. تمامی تاج گل های فروشگاه پارسی گل طبیعی بوده و در بازه های قیمتی مختلف ارائه گردیده است تا شما بتوانید بهترین تاج گل را با قیم...

سفارش آنلاین تاج گل 

کلکسیونی از جدید ترین تاج گل های طبیعی را با جدید ترین متد روز گل آرایی خلق شده از تازه ترین شاخه گل های طبیعی را می توانید در گلفروشی اینترنتی پارسی گل خرید کنید و در مکان مورد نظر تحویل دهید. تمامی تاج گل های فروشگاه پارسی گل طبیعی بوده و در بازه های قیمتی مختلف ارائه گردیده است تا شما بتوانید بهترین تاج گل را با قیمت مناسب خریداری کنید و با تحویل فوری و رایگان تاج گل به مکان مورد نظر خود تحویل دهید. 

خرید اینترنتی تاج گل 

خرید تاج گل و اهدای تاج گل همیشه مرسوم بوده است و حسی خوبی را به دریافت کننده تاج گل القا می کند. تاج گل با گل طبیعی به خوبی می تواند در مراسم و مناسبت های مختلف احساسات شما را بیان کند و اوج احترام شما را ابراز نماید. برای سفارش اینترنتی تاج گل از ممتاز ترین گل ها با خدمات ارسال رایگان تاج گل به گلفروشی اینترنتی پارسی گل مراجعه کنید و پس از ثبت سفارش یک خرید اینترنتی لذت بخش داشته باشید. 

ارسال تاج گل به ایران

فروشگاه پارسی گل با امکان ثبت سفارش گل و تاج گل از خارج کشور این امکان را برای مشتریان خارج از ایران ایجاد کرده است تا هموطنانی که خارج از کشور سکونت دارند به راحتی بتوانند با مراجعه به گلفروشی پارسی گل با سفارش آنلاین تاج گل از خارج کشور و ارسال رایگان تاج گل به ایران یک خرید آسان و لذت بخش داشته باشند. 

بیشتر