سفارش آنلاین تاج گل 

کلکسیونی از جدید ترین تاج گل های طبیعی را با جدید ترین متد روز گل آرایی خلق شده از تازه ترین شاخه گل های طبیعی را می توانید در گلفروشی اینترنتی پارسی گل خرید کنید و در مکان مورد نظر تحویل دهید. تمامی تاج گل های فروشگاه پارسی گل طبیعی بوده و در بازه های قیمتی مختلف ارائه گردیده است تا شما بتوانید بهترین تاج گل را با قیم...

سفارش آنلاین تاج گل 

کلکسیونی از جدید ترین تاج گل های طبیعی را با جدید ترین متد روز گل آرایی خلق شده از تازه ترین شاخه گل های طبیعی را می توانید در گلفروشی اینترنتی پارسی گل خرید کنید و در مکان مورد نظر تحویل دهید. تمامی تاج گل های فروشگاه پارسی گل طبیعی بوده و در بازه های قیمتی مختلف ارائه گردیده است تا شما بتوانید بهترین تاج گل را با قیمت مناسب خریداری کنید و با تحویل فوری و رایگان تاج گل به مکان مورد نظر خود تحویل دهید. 

خرید اینترنتی تاج گل 

خرید تاج گل و اهدای تاج گل همیشه مرسوم بوده است و حسی خوبی را به دریافت کننده تاج گل القا می کند. تاج گل با گل طبیعی به خوبی می تواند در مراسم و مناسبت های مختلف احساسات شما را بیان کند و اوج احترام شما را ابراز نماید. برای سفارش اینترنتی تاج گل از ممتاز ترین گل ها با خدمات ارسال رایگان تاج گل به گلفروشی اینترنتی پارسی گل مراجعه کنید و پس از ثبت سفارش یک خرید اینترنتی لذت بخش داشته باشید. 

ارسال تاج گل به ایران

فروشگاه پارسی گل با امکان ثبت سفارش گل و تاج گل از خارج کشور این امکان را برای مشتریان خارج از ایران ایجاد کرده است تا هموطنانی که خارج از کشور سکونت دارند به راحتی بتوانند با مراجعه به گلفروشی پارسی گل با سفارش آنلاین تاج گل از خارج کشور و ارسال رایگان تاج گل به ایران یک خرید آسان و لذت بخش داشته باشند. 

بیشتر

تاج گل از 400 تا 800 هزار تومان 

 • این تاج گل تبریک تاج گلی بسیار شکیل و زیبا با طراحی خاص است که موجب افزایش طراوت و شادابی مراسم خواهد شد. این تاج گل ارزان قیمت به صورت بسیار خلاقانه از گل های با کیفیت با رنگ های شاد همچون ژربرا، آلسترومریا، شب بو، زنبق، لیلیوم و آنتوریوم ساخته شده است. این تاج گل دارای ارتفاع حدود 220 سانتی متر و عرض 120 سانتی متر است. پایه تاج گل بسیار محکم بوده و...

  3,489,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • شما می توانید با استفاده از تاج گل تبریک دو طبقه آنتوریوم کد DF00301مراسم های شاد و جشن های شادی دوستان و عزیزانتان را با اهدای تاج گل های طبیعی تبریک مزین کنید و در باشکوه برگزار شدن جشن های عزیزانتان سهیم باشید. برای طراحی این تاج گل از گل آنتوریوم، رز، اورینتال و ژربرا استفاده شده است. تاج گل تبریک دو طبقه آنتوریوم می تواند به جشن ها و...

  4,598,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تاج گل تبریک آلسترومریا کد DF03701 یکی از هدایایی است که برای مراسم تبریک بسیار کاربردی می باشد. این تاج گل از گل های آنتوریوم، آلسترومریا، ژربرا، لیسیانتو و مریم ساخته شده است که دارای رنگ بندی بسیار زیبا و منحصر بفردی می باشد. سفارش اینترنتی این تاج گل از طریق سایت فراهم می باشد.

  4,988,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تاج گل ترحیم با گل های ترکیبی کد DF04101  داری تنوع بالایی از تاج گل های طبیعی تزیین شده است که در بازه های قیمتی مختلفی ارائه شده است. برای ساخت این تاج گل از آنتوریوم، ژربرا، گلایول و سوسن استفاده شده است. تصویر نهایی این تاج گل در همین صفحه قابل مشاهده می باشد.

  2,989,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تاج گل تبریک گل رز قرمز کد DF05001 هدیه ای زیبا و البته لاکچری برای تقدیم کردن به کسانی است که دوستشان دارید.  ما در پارسی گل باکیفیت ترین تاج گل رز  را با مناسب ترین قیمت در کوتاه ترین زمان ممکن آماده سازی نموده و در زمان و مکان موردنظر شما با ارسال رایگان تحویل خواهیم داد. 

  3,998,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • برای طراحی و ساخت تاج گل تبریک دو طبقه رنگی کد DF05101 بیش از 90 تاج گل استفاده شده است. شما می توانید عرض تبریک خود به دوستان و آشنایان را با اهدای گل و تاج گل طبیعی زیبا و چشمگیر همراه نمائید.

  3,898,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تاج گل تبریک با گل های شاد از برترین و زیباترین هدیه هایی است که می توانید با اطمینان خاطر از تأثیر ویژه بر مخاطبتان خریداری و به آن تقدیم نمایید.  تاج گل تبریک و افتتاحیه سه رنگ کد DF07001 یکی از این تاج گل ها می باشد که توسط گل آرایان مجرب پارسی گل طراحی شده است. تصویر این تاج گل در همین صفحه قابل مشاهده می باشد.

  2,998,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تاج گل افتتاحیه و تبریک شایسته دارای عرض تقریبی 120 سانتی متر و ارتفاع در حدود 220 سانتی متر می باشد. در این تاج گل از گل های طبیعی زیبا و ممتاز رز، ژربرا، اورینتال و لیسیانتوس استفاده شده است که ترکیبی بی نظیر را به وجود آورده است.

  2,998,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تاج گل افتتاحیه و تبریک دو متری با عطر گل های طبیعی، یادگاری به یاد ماندنی و زیبا برای تبریک زیباترین روز زندگی عزیزانتان می باشد. این تاج گل ارزان قیمت و زیبا در حدود 120 سانتی متر عرض و 220 سانتی متر ارتفاع دارد. در این تاج گل افتتاحیه و تبریک زیبا از گل های زیبا و با کیفیت ژربرا، رز، اورینتال و لیسیانتوس استفاده شده است.

  3,698,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تاج گل سفید صورتی دو طبقه پارسی گل یکی از تاج گل های موجود در سایت پارسی گل می باشد که می تواند تبدیل به هدیه ای به یاد ماندنی برای طرف مقابلتان شود. این تاج گل با وجود زیبایی و تراکم گل مناسبی که دارد دارای قیمت بسیار مناسبی می باشد.

  2,889,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تاج گل دو طبقه خاص یکی از تاج گل های کاربردی در مراسم تبریک و افتتاحیه است. نکته قابل توجهی که در این تاج گل وجود دارد این است که به دلیل موجود بودن گل شب بو در فصل خنک در فصول گرم از گل های جایگزین همچون گلایول در تاج گل های دیزاین شده با شب بو استفاده خواهد شد.

  2,989,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • اهدای تاج گل ترحیم لیلیوم و شب بو کد DF13501 در زمان از دست دادن عزیزان یکی از بهترین تسکین دهنده های روح اند. گل های طبیعی انتقال دهنده حس لطافت و آرامش هستند. از دست دادن عزیزان غم بزرگی است و با هیچ چیز جبران نخواهد شد ولی با این حال می توان با ارسال تاج گل ترحیم و تسلیت اندکی با اطرافیان همدردی کرد و با اهدا تاج گل فاتحه و ختم به مراسم موجب...

  3,998,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف