• غم از دست دادن عزیزان غم بزرگی است. سزاوار است که مراسم فاتحه و سوگواری عزیز از دست رفته به خوبی برگزار شود. حضور تاج گل های طبیعی و شایسته می تواند به برگزاری مراسمی شایسته و باشکوه کمک کند.  تاج گلی که در این صفحه مشاهده می کنید می تواند هدیه ای مناسب از طرف شما باشد.

  889,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تقدیم تاج گل طبیعی راهی مناسب برای عرض تسلیت و دلجویی از بازماندگان عزیز از دست رفته است. گل های طبیعی سرشار از حس آرامش اند. مطمئناً مشاهده تاج گل تسلیت طبیعی از طرف شما برای آشنایان و دوستانتان در مراسم عزیزشان موجب تسلی خاطر آنان می شود. 

  889,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تاج گل تسلیت سپید کد DF02401 یکی از نمونه تاج گل های تسلیت می باشد. برای اهدای تاج گل به خانواده هایی که عزیزشان را از دست داده اند این تاج گل انتخاب مناسبی است. برای ساخت این تاج گل از گل های اورینتال، ژربرا، گلایول و شب بو استفاده شده است. 

  889,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تاج گل بازگشایی شیک کد DF02601 یکی از  تاج گل های دیزاین شده با جدید ترین متد روز گل آرایی است. به دلیل موجود بودن گل شب بو در فصل خنک در فصول گرم از گل های جایگزین همچون گلایول در تاج گل های دیزاین شده با شب بو استفاده خواهد شد. امکان خرید این تاج گل به صورت اینترنتی در سایت پارسی گل برای شما فراهم شده است.

  988,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تاج گل ترحیم رز سفید کد DF03101 می تواند در مراسم و مناسبت های مختلف عزاداری از جمله تاج گل مراسم ختم، تاج گل مراسم سوگواری و تاج گل مراسم عزاداری خریداری و اهدا گردد. برای ساخت این تاج گل بیش از 150 شاخه گل به کار گرفته شده است که تصویر نهایی این تاج گل در تصویر قابل مشاهده می باشد.

  889,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • ارسال گل و تاج گل به مراسم فاتحه عزیز از دست رفته بیانگر عرض تسلیت و همچنین ابراز همدردی با خانواده متوفی است. حضور تاج گل در مراسم فاتحه و ختم می تواند اوج حس همدردی و احترام شما را به عزیزان و خانواده متوفی ابراز نماید. با اهدای تاج گل طبیعی ختم و عزاداری ارمغانی شایسته را اهدا کرده اید که نشان از همدردی شما دارد و موجب تسکین روح و...

  2,898,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • پارسی گل اولین فروشگاه اینترنتی گل در اصفهان و برترین فروشگاه در خرید اینترنتی گل در تهران برای خرید گل، خرید و سفارش ایتترنتی تاج گل در تهران،  خرید تاج گل در اصفهان، سفارش تاج گل در اصفهان، خرید تاج گل و خرید تاج گل ارزان در تهران کافی است یک بار از پارسی گل خرید کنید و همیشه...

  2,589,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تاج گل ترحیم لیسیانتوس کد DF04001 می تواند به برگزار شدن هرچه زیبا تر مراسم های سوگواری کمک کند. حس همدردی و غم از دست دادن عزیزان خود را با اهدای تاج گل های ترحیم و تسلیت ویژه ابراز کنید و با خانواده متوفی همدردی کنید. برای ساخت این تاج گل بیش از 110 شاخه گل به کار گرفته شده است.

  889,000 تومان موجود
  2 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • مجموعه از لطیف ترین گل های طبیعی را در قالبی تاج گلی زیبا ویژه مراسم ختم و خاکسپاری به عزیزانتان اهدا کنید و با القای احساس آرامش موجب تلطیف روح بازماندگان آن مرحوم شوید. ما در پارسی گل باکیفیت ترین تاج گل ها را با مناسب ترین قیمت در کوتاه ترین زمان ممکن آماده سازی نموده و در زمان و مکان موردنظر شما با ارسال رایگان تحویل خواهیم داد. 

  2,898,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تاج گل ترحیم گلایول و آنتوریوم کد DF04301برای عرض تسلیت به خانواده های عزادار بسیار کاربردی و مناسب می باشد. این تاج گل زیبا و چشگیر در دو طبقه طراحی شده است و گزینه مناسبی برای تاج گل مراسم خاکسپاری می باشد. امکان خریداری این محصول به صورت اینترنتی ممکن می باشد.

  898,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • خرید گل و خرید تاج گل نیازمند صرف زمان بالایی است، امروزه با توجه به  کمبود وقت و زمان که اکثر افراد درگیر آن هستند انتخاب یک گلفروشی مورد اعتماد و یک تاج گل مناسب برای مراسم مورد نظرتان می تواند انرژی زیادی را از شما بگیرد.  فروشگاه اینترنتی گل و گیاه پارسی گل راه اندازی شده است تا با ارائه بیش از صدها مدل تاج گل طبیعی ترحیم و...

  1,989,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • گاهی اوقات شرایط و موقعیت هایی که برای ما پیش می آید همچون از دست دادن بستگان و عزیزانمان این امکان را به ما نمی دهد که بتوان با بیان کلمات احساس غم و اندوه خود را بازگو کنیم. سفارش تاج گل ترحیم و اهدای تاج گل عرض تسلیت به مراسم متوفی به خوبی می تواند غم سنگین از دست دادن بستگان و عزیزان را به نمایش گذاشت و حس همدلی شما را بازگو...

  889,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف

تاج گل بالای 800 هزار تومان 

سفارش آنلاین تاج گل لوکس

مجموعه ای از جدید ترین مدل های تاج گل طبیعی لوکس و لاکچری با شیک ترین تزیین و به روز ترین دیزاین تاج گل ویژه مراسم و مناسبت های مختلف در فروشگاه اینترنتی گل و گیاه پارسی گل ارائه گردیده است تا زیباترین انتخاب ها را با مناسب ترین قیمت در اختیار شما قرار دهیم. خرید تاج گل و اهدای تاج گل از زیباترین و ب...

سفارش آنلاین تاج گل لوکس

مجموعه ای از جدید ترین مدل های تاج گل طبیعی لوکس و لاکچری با شیک ترین تزیین و به روز ترین دیزاین تاج گل ویژه مراسم و مناسبت های مختلف در فروشگاه اینترنتی گل و گیاه پارسی گل ارائه گردیده است تا زیباترین انتخاب ها را با مناسب ترین قیمت در اختیار شما قرار دهیم. خرید تاج گل و اهدای تاج گل از زیباترین و بهترین انتخاب ها برای ابراز احساسات به عزیزانتان در موقعیت های مختلف است. ارسال تاج گل ها رایگان و با تحویل فوری در محل انجام می شود. 

خرید تاج گل مجلل و لاکچری

مشاهده تاج گل های طبیعی مجلل و باشکوه از طرف شما برای آشنایان و دوستان در مراسم هایشان بسیار لذت بخش بوده و حسی خوبی را در آنان ایجاد خواهد کرد. با انتخاب تاج گل های لوکس و لاکچری از تازه ترین گل های طبیعی فروشگاه پارسی گل ارمغانی ارزنده را اهدا کنید و خاطره ای خوش و به یاد ماندنی را برای عزیزانتان رقم بزنید. دیگر نگران هزینه های بالای ارسال تاج گل نباشید با تحویل رایگان تاج گل های فروشگاه پارسی گل به راحتی تاج گل را به مکان مورد نظر خود به صورت رایگان تحویل دهید.

همچنین با امکان سفارش تاج گل از خارج کشور و ارسال تاج گل به ایران پارسی گل می توانید به راحتی تاج گل خود را به صورت اینترنتی ثبت کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن به عزیزانتان در ایران تحویل دهید.

بیشتر