• تاج گل مراسم ختم دو طبقه فانتزی کد DF15301 از تاج گل های لوکس برای مراسم عزا محسوب می شود. تمام گل هایی که برای طراحی این تاج گل به کار گرفته شده است از گل های چیده شده در همان روز هستند. امکان نوشتن متن مد نظرتان روی این تاج گل ها وجود دارد.

  878,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • سفارش تاج گل ترحیم و اهدای تاج گل عرض تسلیت به مراسم متوفی به خوبی می تواند شما را در شریک بودن غم سنگین از دست دادن بستگان و عزیزان به نمایش بگذارد و حس همدلی شما را بازگو کند. تاج گل تسلیت و فاتحه مرغوب کد DF15501 می تواند برای این مراسم بسیار مناسب باشد.

  898,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • در مراسم سوگواری و خاکسپاری نزدیکانتان که مایلید خود را در غمشان شریک کنید و با آنان همدردی کنید، می توانید با انتخاب تاج گل ختم و تسلیت شایسته و ارزنده اوج ارادت و احترام خود را به خانواده مرحوم ابراز کنید.  با اهدای تاج گل طبیعی ختم و عزاداری ارمغانی شایسته را اهدا کرده اید که نشان از همدردی شما دارد و موجب تسکین روح و آرامش بازماندگان خواهد شد.

  1,989,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • انتخاب تاج گلی مناسب برای عرض تسلیت در مراسم های ختم و فاتحه می تواند یکی از بهترین روش ها برای ابراز همدردی با خانواده های مصیبت دیده باشد. تاج گل دو طبقه فانتزی گلایول نمونه ای از این تاج گل ها می باشد که در سایت پارسی گل موجود است.

  898,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • حضور تاج گل عرض تسلیت از طرف شما در مراسم خاکسپاری و سوگواری نزدیکانتان می تواند آرامش خاطری باشد برای بازمانده ها و نشان دهنده این باشد که شما در این غم بزرگ با آنان شریک هستید. با خرید تاج گل ترحیم و عزاداری و اهدای آن به مراسم ختم مرحوم، می توانید حس اندوه و تاثر خود را در قالب تاج گلی درخور از گل های طبیعی ابراز کنید.

  2,898,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • اهدای تاج گل برای تسلیت و ختم دو طبقه گلایول به خانواده عزادار می تواند نشان دهنده همدرد بودن شما با خانواده و نزدیکان باشد. یکی از این تاج گل ها تاج گل عزاداری و ختم دو طبقه گلایول می باشد که امکان خریداری این محصول و اطلاع از جزئیات در سایت وجود دارد.

  898,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • خرید تاج گل و ارسال تاج گل به مراسم ختم و خاکسپاری دوستان و عزیزان همیشه مرسوم بوده است. ارسال تاج گل به مراسم فاتحه عزیز از دست رفته بیانگر عرض تسلیت و همچنین ابراز همدردی با خانواده متوفی است. حضور تاج گل در مراسم فاتحه و ختم می تواند اوج حس همدردی و احترام شما را به عزیزان و خانواده متوفی ابراز نماید.

  2,789,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تماشای گل های طبیعی و تازه باعث ایجاد احساس آرامش در خانواده داغدار می شود. اهدای تاج گل مراسم ختم یکی از روش های ابراز همدردی می باشد. تاج گل ترحیم دو طبقه رز و اورینتال کد DF19601 نمونه ای از تاج گل های مناسب برای مراسم ترحیم می باشد که امکان خرید آن از طریق سایت پارسی گل امکان پذیر می باشد.

  898,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تاج گل ترحیم آنتوریوم و ژربرا کد DF19701 از لطیف ترین و تازه ترین گل های طبیعی و خوشبو ساخته شده است. این تاج گل برای مراسم های عزاداری بسیار مناسب می باشد و می تواند نشان دهنده احساس تاثر شما به خانواده عزادار باشد.

  889,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تقدیم تاج گل طبیعی ترحیم به مراسم عزاداری و تسلیت یکی از بهترین راه ها برای ابراز همدردی با خانواده بازماندگان است. مشاهده تاج گل ترحیم و تسلیت از طرف شما برای آشنایان و بستگانتان لذت بخش بوده و حس همدردی شما را به خوبی درک خواهند کرد. اگر به هر دلیلی نتوانستید در مراسم خاکسپاری و سوگواری بستگان و آشنایان حاضر شوید و یا به مراسم ختم آنان در مسجد تشریف...

  1,659,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • مشاهده تاج گل ترحیم و تسلیت از طرف شما برای آشنایان و بستگانتان لذت بخش بوده و حس همدردی شما را به خوبی درک خواهند کرد. تاج گل ترحیم دو طبقه سفید و زرد یکی از این تاج گل ها می باشد که امکان خرید اینترنتی آن در سایت وجود دارد.

  889,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • با سفارش تاج گل طبیعی ترحیم و تسلیت و اهدای آن به مراسم خاکسپاری عزیزان می توان حس تاثر و عرض تسلیت خود را به زیباترین شکل نثار بازماندگان و اطرفیان کرد. استفاده از تاج گل عزاداری دو طبقه کلاسیک برای بیان احساساتتان کاملا مناسب می باشد. 

  898,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف

تاج گل بالای 800 هزار تومان 

سفارش آنلاین تاج گل لوکس

مجموعه ای از جدید ترین مدل های تاج گل طبیعی لوکس و لاکچری با شیک ترین تزیین و به روز ترین دیزاین تاج گل ویژه مراسم و مناسبت های مختلف در فروشگاه اینترنتی گل و گیاه پارسی گل ارائه گردیده است تا زیباترین انتخاب ها را با مناسب ترین قیمت در اختیار شما قرار دهیم. خرید تاج گل و اهدای تاج گل از زیباترین و ب...

سفارش آنلاین تاج گل لوکس

مجموعه ای از جدید ترین مدل های تاج گل طبیعی لوکس و لاکچری با شیک ترین تزیین و به روز ترین دیزاین تاج گل ویژه مراسم و مناسبت های مختلف در فروشگاه اینترنتی گل و گیاه پارسی گل ارائه گردیده است تا زیباترین انتخاب ها را با مناسب ترین قیمت در اختیار شما قرار دهیم. خرید تاج گل و اهدای تاج گل از زیباترین و بهترین انتخاب ها برای ابراز احساسات به عزیزانتان در موقعیت های مختلف است. ارسال تاج گل ها رایگان و با تحویل فوری در محل انجام می شود. 

خرید تاج گل مجلل و لاکچری

مشاهده تاج گل های طبیعی مجلل و باشکوه از طرف شما برای آشنایان و دوستان در مراسم هایشان بسیار لذت بخش بوده و حسی خوبی را در آنان ایجاد خواهد کرد. با انتخاب تاج گل های لوکس و لاکچری از تازه ترین گل های طبیعی فروشگاه پارسی گل ارمغانی ارزنده را اهدا کنید و خاطره ای خوش و به یاد ماندنی را برای عزیزانتان رقم بزنید. دیگر نگران هزینه های بالای ارسال تاج گل نباشید با تحویل رایگان تاج گل های فروشگاه پارسی گل به راحتی تاج گل را به مکان مورد نظر خود به صورت رایگان تحویل دهید.

همچنین با امکان سفارش تاج گل از خارج کشور و ارسال تاج گل به ایران پارسی گل می توانید به راحتی تاج گل خود را به صورت اینترنتی ثبت کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن به عزیزانتان در ایران تحویل دهید.

بیشتر