سبد گل بله برون ارکیده و اورینتال شیک کد DF01102

سبدگل بله برون ارکیده و اورینتال کد DF01102 از تازه ترین گل های طبیعی ارکیده، اورینتال، آنتوریوم، رز و لیسیانتوس تشکیل شده است. گل های استفاده شده در رنگ هایی زیبا و درخشان انتخاب شده اند و این محصول را به یک سبدگل شاد برای جشن های مختلف تبدیل کرده اند. سبدگل بله برون را علاوه بر جشن بله برون در دیگر جشن های شاد از جمله عروسی، ازدواج، عقد، نامزدی و خواستگاری می توانید استفاده کنید. ارتفاع این سبد حدودا 70 سانتی متر و عرض آن 45 سانتی متر است. پایه سبدگل جنس گچی دارد که توسط برگ های زینتی عبایی پوشانده شده است. 

این مدل تمام شده است

بررسی سبدگل بله برون ارکیده و اورینتال شیک کد DF01102

سبدگل بله برون فوق هدیه ای جذاب و دیدنی است برای ابراز شادمانی در جشن ها و مراسمات شاد شما. ترکیب رنگ های شاد این سبدگل علاوه بر القا کردن حس شادی و نشاط به مخاطبین، زینت بخش جشن ها و مراسم شاد عزیزانتان خواهد بود. گل های استفاده شده در این سبدگل عبارت اند از گل اورینتال، ارکیده، رز، آنتوریوم و لیسیانتوس. در میان گل های سبدگل، گل لیسیانتوس جزء گل های فصلی بوده و در تمام طول سال موجود نیست و اگر در زمان سفارش شما موجود نبود با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده می شود. نحوه چیدمان گل های رز قرمز به طور منظم در قسمت بالایی سبدگل بسیار دیدنی بوده و سبدگل را بسیار شکیل کرده است. ارتفاع کلی سبدگل حدود 70 سانتی متر و عرض آن 45 سانتی متر است. این سبدگل با ظاهر تبریکی خود می تواند در جشن هایی همچون جشن ازدواج، عقد، عروسی، نامزدی و بله برون استفاده شود.

در هنگام خرید سبدگل به نکات زیر توجه کنید

این سبدگل با عنوان سبدگل بله برون در فروشگاه قرار گرفته شده است ولی با توجه به ظاهر تبریکی اش می تواند در جشن های و مناسبت های شاد دیگری نیز استفاده شود. تمامی گل های به کار رفته در سبدگل از تازه ترین گل های شاخه بریده است و کیفیت و تازگی گل های سبدگل را تضمین می کنیم. عکس محصول که در سایت فروشگاه مشاهده می کنید عکس واقعی محصول است و نهایت تلاش خود را به کار می بریم تا محصول مطابق عکس دیزاین شود. جهت رفاه حال مشتریان ارسال این سبدگل به صورت رایگان انجام می گردد. 

سبدگل رومیزی
70 سانتی متر
45 سانتی متر
حدود 3 گل
حدود 20 گل
حدود 3 گل
حدود 1 دسته
حدود 4 گل

این سبد گل بسیار زیبا و دیدنی برای مراسم خواستگاری و نامزدی هست، من از این سبد گل برای مراسم خواستگاری خودم خرید کردم کیفیت گل ها بسیار عالی بود و از همه بهتر بدون دغدغه و استرس و ترافیک نشستم پای لپ تاپ به راحتی این سبد گل را انتخاب کردم و خریدمو آنلاین ثبت کردم و حدود 3 ساعت بعد درب منزلم دریافت کردم خرید از شما خیالمو راحت کرد و به بقیه کارهام رسیدم از شما و تیم پشتیبان همراه و دلسوزتون نهایت تشکر رو دارم.

 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای ۵۰ هزار تومان و فقط ۷ هزار تومان برای سفارش های زیر ۵۰ هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه