سبد گل شیک و جدید کریستال کد DF03902

999,000 تومان

سبد گل شیک و جدید کریستال کد DF03902 یکی از سبد گل های طبیعی فروشگاه است که به دلیل تزیین خاص و متفاوتش طرفداران زیادی دارد. پایه سبد گل را یک جام شیشه ای تشکیل می دهد و به همین خاطر توصیه می شود در زمان جا به جایی حتما دقت کنید که سبد گل ضربه نبیند چون ممکن است پایه آن دچار شکستگی شود. گل های تشکیل دهنده این سبد گل عبارت اند از گل شیپوری، فرزیا و رز. در میان گل های به کار رفته دو گل فرزیا و شیپوری فصلی هستند و در تمام طول سال موجود نیستند. ارتفاع حدودی سبد 60 سانتی متر و عرض آن حدود 45 سانتی متر است.

 • اصفهان (تحویل 3 تا 5 ساعت)

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

بررسی سبد گل شیک کد DF03902 

در هنر گل آرایی سبک های مختلف تزیین وجود دارد و علاوه بر سبک های مختلف گل آرایی، هر دیزاینر و هنرمند گل آرا سبک و سلیقه خاص خود را دارد که در تزیین گل ها از آن استفاده می کند، به همین خاطر گل آرایی یک هنر بسیار متنوع است و هر روز یک سبک جدید در آن خلق می شود. تزیین سبد گل کریستال فوق از آن دسته تزییناتی است که دارای سبکی خاص است و به سلیقه گل آرا و دیزاینر ایجاد شده است. دیزاین این سبد گل منحصر به فرد و خاص است و مناسب افرادی است که مایلند یک هدیه خاص و متفاوت هدیه دهند.

مشخصات سبد گل شیک و جدید کریستال کد DF03902

برای تزیین سبد گل فوق حدود 4 شاخه گل رز، 5 شاخه گل شیپوری و 4 دسته گل فرزیا استفاده شده است. گل های به کار رفته در روز سفارش برداشت می شوند و تازه و با طراوت هستند. پایه سبد گل را یک تنگ شیشه ای تشکیل داده است که گل ها به زیبایی در آن تزیین شده اند. ترکیب رنگ سفید، قرمز و زرد استفاده شده در گل های این سبد گل باعث شده که این محصول سرشار از انرژی و نشاط باشد. ارتفاع حدودی سبد گل 60 سانتی متر و عرض آن حدود 45 سانتی متر است.

سبدگل رومیزی
60 سانتی متر
45 سانتی متر
حدود 4 گل
حدود 5 گل
حدود 4 دسته
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه