سبد گل ولنتاین لاکچری و شیک کد DF03702

598,000 تومان

سبد گل ولنتاین لاکچری و شیک کد DF03702 با گل ها و هدایای که در تزیین آن به کار رفته است از سبد گل های ویژه ولنتاین است. ترکیب رنگ سفید و بنفش گل ها بسیار دل نشین است و این محصول را به یک سبد عاشقانه و پر احساس برای روز ولنتاین تبدیل کرده است. هدایای به کار رفته در این سبد گل به سفارش مشتری بوده و تامین آن بر عهده مشتری می باشد. پارسی گل هیچ گونه مسئولیتی برای تامین هدایای داخل سبد گل نمی پذیرد. ارتفاع حدودی سبد 60 سانتی متر و عرض آن حدود 30 سانتی متر است.

 • اصفهان (تحویل 3 تا 5 ساعت)

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

بررسی سبد گل ولنتاین کد DF03702

روز ولنتاین یکی از عاشقانه ترین و پر احساس ترین مناسبت ها برای زوج های جوان و عشاق است. انتخاب گل برای روز ولنتاین یک انتخاب رومانتیک است که به خوبی می تواند احساس زیبای عشق را بیان کند. سبد گل ولنتاین فوق با ترکیب رنگ سفید و بنفش تمی عاشقانه دارد. یکی از مزایای انتخاب چنین سبد گل هایی برای روز ولنتاین این است که می توانید در کنار گل های طبیعی زیبا هدایای خود را هم قرار دهید. ترکیب هدیه با گل برای مخاطب جذاب تر بوده و ارزش هدیه شما را بیشتر می کند.

مشخصات سبد گل ولنتاین لاکچری و شیک کد DF03702

برای تزیین سبد گل ولنتاین فوق حدود 4 شاخه گل آنتوریوم، 2 شاخه گل شیپوری، 4 دسته گل فرزیا و 2 دسته گل داوودی مینیاتوری به کار رفته است. گل های فرزیا و شیپوری استفاده شده جزء گل های فصلی به حساب می آیند و در تمام فصل ها موجود نیستند، به همین خاطر اگر در زمان سفارش این دو گل موجود نباشند با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده می گردد. تمامی گل های این محصول بروی یک سبد چوبی تزیین شده اند. داخل سبد چوبی با گل های فرزیا و داوودی مینیاتوری تزیین شده است. همچنین هدیه ها نیز در داخل سبد چوبی قرار گرفته اند. ارتفاع حدودی سبد 60 سانتی متر و عرض آن حدود 30 سانتی متر است.

سبدگل رومیزی
60 سانتی متر
30 سانتی متر
حدود 4 شاخه
حدود 2 دسته
2 شاخه
حدود 4 دسته
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه