سبد گل خواستگاری اقتصادی و زیبا کد DF03602

996,000 تومان

سبد گل خواستگاری اقتصادی و زیبا کد DF03602 از سبد گل های قیمت مناسب فروشگاه است که در عین سادگی دیزاین شیکی دارد. دلیل قیمت مناسب و اقتصادی این سبدگل، تعداد گل کمتری است که در تزیین آن به کار رفته و موجب شده این محصول جزء سبد گل های اقتصادی شود. گل های آنتوریوم، لیلیوم، آلسترومریا و داوودی مینیاتوری گل های تشکیل دهنده این سبد هستند. ارتفاع حدودی سبد گل 55 سانتی متر و عرض آن حدود 30 سانتی متر است.

 • اصفهان (تحویل 3 تا 5 ساعت)

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

بررسی سبد گل خواستگاری کد DF03602

سبد گل های طبیعی فروشگاه پارسی گل از تنوع بالایی برخوردار هستند. از سبد گل های مجلل و لوکس گرفته تا سبد گل های اقصادی و قیمت مناسب. تنها تفاوت سبد گل های لاکچری با سبد گل های ارزان قیمت، نوع گل و تعداد گل های به کار رفته در آن هاست. برخی از گل ها جزء گل های لوکس دسته بندی می شوند و هر چه تعداد بیشتری از آن ها در سبد به کار رود قیمت سبد گل بالاتر می رود. در عین حال برخی از گل ها هم قیمت ارزان تری دارند و مناسب تزیین در سبد گل هایی هستند که مایلید هزینه کمتر کنید. انتخاب یک سبد گل ارزان قیمت و اقتصادی نشان دهنده این موضوع است که شما یک بودجه مشخص برای این کار در نظر گرفته اید و مایلید که به اندازه همان بودجه خرید کنید.

مشخصات سبد گل خواستگاری اقتصادی و زیبا کد DF03602

برای تزیین سبد گل خواستگاری فوق حدود 2 شاخه گل آنتوریوم، 3 شاخه گل آلسترومریا، 1 دسته گل داوودی مینیاتوری و 5 سر گل لیلیوم به کار رفته است. گل ها به زیبایی و مرتب در کنار یکدیگر چیده شده اند. رنگ گل ها کاملا با همدیگر هماهنگ است و یک ترکیب زیبا را خلق کرده است. برای پایه سبد گل یک پایه گچی انتخاب شده است که در حال حاضر موجودی این مدل از پایه ها بسیار کم شده و ممکن است که سبد گل با پایه چوبی تزیین شود. ارتفاع حدودی سبد گل 55 سانتی متر و عرض آن حدود 30 سانتی متر است.

سبدگل رومیزی
55 سانتی متر
30 سانتی متر
حدود 2 گل
حدود 3 شاخه
حدود 1 دسته
حدود 5 گل
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه