سبد گل ایستاده لوکس فرزیا کد DF03502

997,000 تومان

سبد گل ایستاده لوکس فرزیا کد DF03502 تزیین جذاب و منحصر به فردی دارد که توسط گل های زیبای فرزیا و شیپوری ایجاد شده است. هر دو گل فرزیا و شیپوری فصلی هستند و همیشه موجود نیستند به همین خاطر این سبد گل را فقط در زمانی که این دو گل موجود باشند می توانید سفارش دهید. این سبدگل را برای مناسبت های تبریک و شادباش همچون تبریک تولد، تبریک زایمان، روز مادر، سالگرد ازدواج و... می توانید هدیه ببرید. ارتفاع حدودی سبد 60 سانتی متر و عرض آن حدود 40 سانتی متر است.

 • اصفهان (تحویل 3 تا 5 ساعت)

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

بررسی سبد گل ایستاده کد DF03502

گل های طبیعی به دو دسته گل های فصلی و گل های دائمی تقسیم بندی می شوند. گل های فصلی همانطور که از اسمشان مشخص است در یک فصل خاص گل می دهند و تولید می شوند و فقط در زمانی که موجود هستند می توان از آن ها در تزیینات مختلف استفاده کرد اما گل های دائمی در طول سال تولید می شوند و همیشه می توان از آن ها در تزیین محصولات مختلف استفاده کرد. از جمله گل های فصلی می توان به گل فرزیا، شیپوری، زنبق، لیسیانتوس، آفتابگردان، پیونی، لاله، هورتانسیا و... اشاره کرد. از جمله گل های دائمی می توان به گل های رز، میخک، لیلیوم، اورینتال، آنتوریوم، گلایول و... اشاره کرد. در سبد گل فوق هر دو گل فرزیا و شیپوری به کار رفته جزء گل های فصلی به حساب می آیند و این محصول را فقط در یک دوره زمانی محدود که این دو گل موجود باشند می توانید سفارش دهید.

مشخصات سبد گل ایستاده لوکس فرزیا کد DF03502

در تزیین سبد گل ایستاده لوکس فرزیا کد DF03502 حدود 8 شاخه گل شیپوری سفید رنگ و 5 دسته گل فرزیا در رنگ های قرمز و سفید به کار رفته است. گل ها در یک گلدان سرامیکی دایره شکل تزیین شده اند. دسته گل فرزیا قرمز رنگ که در قسمت بالایی سبد گل قرار گرفته شده است و جلب توجه می کند توسط یک لوله شیشه ای به قسمت بالای سبد گل متصل شده است. با توجه به اینکه از شیشه در تزیین این سبد گل استفاده شده است توصیه می شود حتما در زمان جا به جایی دقت کنید که سبد گل ضربه نبیند. ارتفاع حدودی سبد گل 60 سانتی متر و عرض آن حدود 40 سانتی متر است.

سبدگل رومیزی
60 سانتی متر
40 سانتی متر
حدود 8 گل
حدود 5 دسته
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه