سبد گل ایستاده آنتوریوم و فرزیا کد DF03402

سبد گل ایستاده آنتوریوم و فرزیا کد DF03402 را می توانید برای مناسبت های تبریک و شادباش هدیه ببرید. رنگ های به کار رفته در این سبد گل سفید و قرمز است که سرشار از انرژی و هیجان بوده و به خوبی می تواند احساس شادمانی شما را نشان دهد. گل اصلی این سبد، فرزیا است که این گل علاوه بر زیبایی ظاهری اش عطر دل نشینی هم دارد. فرزیا گل فصلی است و در تمام طول سال موجود نیست به همین دلیل اگر در زمان سفارش، این گل موجود نباشد با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده می گردد. ارتفاع حدودی سبد 60 سانتی متر و عرض آن 40 سانتی متر است.

این مدل تمام شده است

بررسی سبد گل ایستاده کد DF03402

گل های طبیعی، زیبا و سرشار از حس طراوت و تازگی اند. تزیین گل های طبیعی به هر شکلی که باشد دل نشین و جذاب است. در تزیین و گل آرایی، انتخاب درست گل ها به زیباتر شدن طرح نهایی کمک زیادی می کند. برخی از گل ها هماهنگی و تناسب بیشتری با یکدیگر دارند و وقتی در یک ترکیب در کنار هم قرار می گیرند زیبایی سبد گل را تکمیل می کنند. در سبد گل ایستاده DF03402 ترکیب گل های فرزیا در کنار گل های لیلیوم و آنتوریوم بسیار جذاب بوده و موجب شده سبد گلی چنین زیبا خلق شود.

مشخصات سبد گل ایستاده آنتوریوم و فرزیا کد DF03402

دیزاین سبد گل فوق با استفاده از گل های فرزیا، آنتوریوم، لیلیوم، رز و اورینتال انجام شده است. رنگ گل ها به دو رنگ سفید و قرمز انتخاب شده است که کاملا با یکدیگر تناسب دارند. تک شاخه گل رز قرمز در قسمت بالایی سبد گل و گل های فرزیا قرمز رنگ در قسمت پایینی سبد گل جلب توجه می کنند و موجب شده که گل های سفید رنگ مرکز سبد، جلوه بیشتری پیدا کنند. چیدمان گل ها کاملا با دقت و سلیقه انجام شده است. علاوه بر استفاده از گل های زیبا از برگ و شاخه های تزیینی هم استفاده شده است که به زیباتر شدن سبد گل کمک کرده است. ارتفاع حدودی سبد گل 60 سانتی متر و عرض آن حدود 40 سانتی متر است.

سبدگل رومیزی
60 سانتی متر
40 سانتی متر
حدود 3 گل
حدود 1 گل
حدود 4 گل
حدود 3 گل
حدود 5 دسته
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه