سبد گل بهاری روز مادر کد DF10702

698,000 تومان

سبدگل های طبیعی یکی از بهترین انتخابها برای ابراز احساسات و علاقه به عزیزان است. سبد گل بهاری با کد Df10702 از سبدگل های پیشنهادی برای تبریک روز مادر است. گل های طبیعی سرشار از حس لطافت و تازگی اند که به خوبی می توانند اوج احساسات را بیان کنند و لبخندی زیبا را بر لبان مخاطب بنشانند. این سبدگل بهاری از گل های معطر فرزیا، داوودی و میخک تشکیل شده است. رنگ های استفاده بسیار شاد و پر انرژی اند و به خوبی نشاط را به مخاطب منتقل می کنند. ارتفاع حدودی سبدگل 40 سانتی متر و عرض آن 60 سانتی متر است.

 • اصفهان (تحویل 3 تا 5 ساعت)

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

بررسی سبدگل بهاری روز مادر کد DF10702

گل های استفاده شده در تزیین این سبد گل از بهترین گلخانه گل شاخه بریده پارسی گل تهیه شده است و برداشت روز هستند. در میان گل های این سبد گل، فرزیا و داوودی جزء گل های معطر هستند، اگر فردی که این سبدگل را برایش در نظر گرفته اید نسبت به عطر گل ها حساس است و حساسیت دارد پیشنهاد می دهیم از نمونه سبدگل هایی که گل معطر ندارند انتخاب کنید. این سبدگل با رنگ های شادی که دارد برای مناسبت هایی همچون تبریک روز مادر، تبریک روز پدر، روز معلم و تبریک روز تولد مورد استفاده قرار می گیرد. 

مشخصات سبدگل بهاری روز مادر کد DF10702

سبد گل فوق یکی از سبدگل های چوبی و اقتصادی فروشگاه است که در ترکیب آن از گل های معطر و زیبای فرزیا، داوودی و میخک استفاده شده است. رنگ های استفاده شده در این سبدگل بسیار پر نشاط و شاد بوده و انرژی مثبت فراوانی به فرد دریافت کننده آن منتقل می کند. ترکیبی از گل های طبیعی زیبا در سبدی چوبی که به خوبی می تواند حس سرزندگی و طبیعت را زنده کند. جنس سبد گل چوبی بوده و استحکام خوبی دارد. ارتفاع سبد گل حدود 40 سانتی متر و عرض آن 60 سانتی متر است. 

سبدگل رومیزی
حدود 40 سانتی متر
حدود 60 سانتی متر
حدود 2 دسته
حدود 4 دسته
حدود 2 دسته
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه