سبد گل تبریک سالگرد ازدواج لاکچری کد DF08502

2,496,000 تومان

سبد گل تبریک سالگرد ازدواج لاکچری کد DF08502 با گل های زیبای لیسیانتوس، رز، لیلیوم و آنتوریوم تزیین شده است. گل های آنتوریوم و لیسیانتوس بنفش رنگ در قسمت بالایی و پایینی سبد گل خودنمایی می کنند و جلوه خاصی به سبد بخشیده اند. مرکز سبد با گل های لیلیوم سفید تزیین شده که به خوبی به چشم می آیند. یکی دیگر از جذابیت های این سبد ترکیب رز های قرمز و صورتی در کنار همدیگر است که زیبایی این محصول را تکمیل کرده است. برای پایه سبد از باکس چرمی سفید رنگ استفاده شده است و گل ها به خوبی در آن جای گرفته اند. ارتفاع سبد حدود 60 سانتی متر و عرض آن حدود 35 سانتی متر می باشد.

 • اصفهان (تحویل 3 تا 5 ساعت)
 • تهران (تحویل یک روزه)

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

بررسی سبد گل سالگرد ازدواج کد DF08502

قبل از انتخاب و خرید سبد گل نوع مراسم، مناسبت و فردی که قرار است به وی گل را هدیه کنید در نظر بگیرید. توجه به این موارد می تواند به شما کمک کند که بهترین سبد گل را انتخاب کنید. اگر مراسم و مناسبت شاد در پیش رو دارید بهتر است سبد گل هایی استفاده کنید که رنگ های شاد همچون قرمز، صورتی، نارنجی، بنفش و... دارند. اگر مجلس شما باشکوه و لوکس است سعی کنید از گل های لوکس همچون گل رز، آنتوریوم، ارکیده، لیلیوم، اورینتال و... در تزیین سبد استفاده کنید. همچنین حتما سلیقه و علایق شخصی فرد دریافت کننده هدیه را در نظر بگیرید و سعی گل هایی را انتخاب کنید که مورد علاقه مخاطبتان باشد و از دیدنش خوشحال می شود.

مشخصات سبد گل تبریک سالگرد ازدواج لاکچری کد DF08502

برای تزیین سبد گل تبریک سالگرد ازدواج فوق حدود 15 شاخه گل آنتوریوم، 29 شاخه گل رز، 9 سرگل لیلیوم و 1 دسته لیسیانتوس به کار رفته است. گل لیسیانتوس بسیار زیبا بوده و سرگل های آن شباهت به گل رز دارد اما این گل جزء گل های فصلی می باشد و ممکن است که در تمام طول سال موجود نباشد به همین خاطر اگر در زمان سفارشتان این گل موجود نباشد با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده می شود. برای پایه سبد گل از باکس چرمی سفید رنگ استفاده شده است. جنس اصلی باکس چوبی است که با پوششی چرمی به رنگ سفید پوشانده شده است. ارتفاع حدودی سبد گل 60 سانتی متر و عرض آن حدود 35 سانتی متر است.

سبدگل رومیزی
حدود 60 سانتی متر
حدود 35 سانتی متر
حدود 15 شاخه
حدود 29 شاخه
حدود 9 سرگل
یک دسته
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه