سبد گل خواستگاری رز و آنتوریوم صورتی کد DF07402

سبد گل خواستگاری رز و آنتوریوم صورتی کد DF07402 از سبدگل های زیبا فروشگاه است که از 30 شاخه گل رز، 16 شاخه گل آنتوریوم و 5 سرگل لیلیوم اورینتال تشکیل شده است. تم رنگی سبدگل سفید و صورتی انتخاب شده است که بسیار شادی بخش است و مناسب برای مناسبت های تبریک و شادی می باشد. برای پایه سبدگل از جام گل شیشه ای مشکی رنگ استفاده شده است. ارتفاع حدودی سبدگل 80 سانتی متر و عرض آن حدود 40 سانتی متر است.

این مدل تمام شده است

بررسی سبد گل خواستگاری صورتی کد DF07402

سبدگل زیبا Df07402 از سبدگل های تبریکی فروشگاه است که انتخابی مناسب برای گل خواستگاری می باشد. رنگ سفید و صورتی که در گل های این سبدگل دیده می شود سرشار از انرژی و نشاط است که به خوبی می تواند شادمانی شما را به نمایش بگذارد. سبد گل هایی که پایه شیشه ای دارند ظاهری لوکس و جذاب دارند و مناسب برای مراسم هایی هستند که مایلید سبد گل لوکس و لاکچری هدیه ببرید.

مشخصات سبد گل خواستگاری رز و آنتوریوم صورتی کد DF07402

برای تزیین سبدگل خواستگاری Df07402 حدود 51 شاخه گل استفاده شده است که 30 شاخه گل رز سفید لب صورتی، 16 شاخه گل آنتوریوم صورتی و 5 سرگل اورینتال سفید و صورتی مجموع این گل ها را تشکیل می دهد. علاوه بر گل های زیبا از برگ های زینتی سیکاس و عبایی نیز در تزیین این سبدگل استفاده شده است. برای پایه سبدگل از جام شیشه ای مشکی رنگ انتخاب شده است. با توجه به اینکه  جنس پایه سبدگل شیشه ای است بهتر است در زمان جا به جایی سبد گل احتیاط شود. ارتفاع حدودی سبدگل 80 سانتی متر و عرض آن حدود 40 سانتی متر است.

سبدگل پایه دار
حدود 80 سانتی متر
حدود 40 سانتی متر
حدود 16 شاخه
حدود 30 شاخه
حدود 5 سرگل

سلام و خسته نباشید من میخام برای مراسم خواستگاری برادرم که حدود یک ماه دیگه هست یک سبد گل خواستگاری که هم لوکس باشه هم زیبا سفارش بدم از بین مدل های سبد گل شما این سبد گل را انتخاب کردم چون با جام شیشه ای بود حس کردم که لوکسه و مناسب مراسم خواستگاری هست. فقط چون من برای خواستگاری میخام امکانش هست براتون که جام این سبدگل سفید رنگ و یا طلایی رنگ باشه که بیشتر مناسب خواستگاری باشه؟

 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه