دسته گل تبریک لیسیانتوس کد DF01203

239,000 تومان

دسته گل تبریک لیسیانتوس کد DF01203 از دسته گل های بهاری پارسی گل است و ترکیب رنگ شاد و زیبایی دارد. برای آماده سازی این دسته گل زیبا از گلهای رنگارنگ لیسیانتوس بنفش، صورتی و نباتی تشکیل شده است. گلهای لیسیانتوس در کاغذ کادو زیبایی پیچیده شده اند. حدود 3 دسته گل لیسیانتوس برای آماده سازی این محصول به کار رفته است. ارتفاع حدودی دسته گل 60 سانتی متر و عرض آن 40 سانتی متر است.

 • اصفهان (تحویل 3 تا 5 ساعت)

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

بررسی دسته گل لیسیانتوس کد DF01203

دسته گل لیسیانتوس کد DF01203 از دسته گل های تبریکی است که می تواند برای ابراز شادمانی و تبریک در مراسم و جشن های مختلف استفاده شود. حدود سه رنگ از گل لیسیانتوس در طراحی این دسته گل به کار رفته است. رنگ های استفاده شده کاملا با همدیگر متناسب بوده و منظره ای زیبا را ایجاد کرده اند. دسته گل های رنگارنگ و بهاری بسیار شاد و پر انرژی هستند و می توانند این انرژی را به خوبی به مخاطب منتقل کنند.

مشخصات دسته گل تبریک لیسیانتوس کد DF01203

برای تزیین دسته گل تبریک لیسیانتوس فوق حدود 3 دسته گل لیسیانتوس در رنگ های بنفش، صورتی و نباتی استفاده شده است. گلهای لیسیانتوس فصلی هستند و در تمام طول سال موجود نیستند. گلهای زیبای لیسیانتوس در کاغذ کادو پیچیده شده اند و یک دسته گل فانتزی زیبا را تشکیل داده اند. ارتفاع حدودی دسته گل 60 سانتی متر و عرض آن 40 سانتی متر است.

دسته گل بهاری
حدود 60 سانتی متر
حدود 40 سانتی متر
حدود 3 دسته
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه