تاج گل ترحیم دو طبقه گلایول و شب بو کد DF13701

2,989,000 تومان

گاهی اوقات شرایط و موقعیت هایی که برای ما پیش می آید همچون از دست دادن بستگان و عزیزانمان این امکان را به ما نمی دهد که بتوان با بیان کلمات احساس غم و اندوه خود را بازگو کنیم. سفارش تاج گل ترحیم و اهدای تاج گل عرض تسلیت به مراسم متوفی به خوبی می تواند غم سنگین از دست دادن بستگان و عزیزان را به نمایش گذاشت و حس همدلی شما را بازگو کرد. تاج گل ترحیم دو طبقه گلایول و شب بو کد DF13701 یکی از هدایایی است که برای این منظور تهیه شده است.

 • اصفهان (تحویل 3 تا 5 ساعت)
 • تهران (تحویل یک روزه)

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

تاج گل ترحیم دو طبقه کد DF13701

خرید گل و خرید تاج گل نیازمند صرف زمان بالایی است، امروزه با توجه به کمبود وقت و زمان که اکثر افراد درگیر آن هستند انتخاب یک گلفروشی مورد اعتماد و یک تاج گل مناسب برای مراسم مورد نظرتان می تواند انرژی زیادی را از شما بگیرد. تاج گل دو طبقه مشاهده شده تاج گل پر گل و فاخری است که شایسته مراسم مجلل می باشد.

مشخصات تاج گل دو طبقه گلایول و شب بو کد DF13701

تاج گل دو طبقه گلایول و شب بوی سفید زیبا از ترکیب بی نظیر گل های ژربرا، گلایول، شب بو و اورینتال و هنر دست گل آرای با تجربه پارسی گل ساخته شده است. پس از طراحی کامل عرض تاج گل در حدود 130 سانتی متر و ارتفاع آن تقریبأ 270 سانتی متر اندازه گیری شده است. استفاده از گل سفید در تمامی تاج گل و نوع طراحی موجب شده است که این محصول به عنوان تاج گل ترحیم، تاج گل عزاداری، تاج گل ختم و تاج گل تسلیت بسیار مناسب باشد. با توجه به این که داخل این تاج گل از گل شب بو استفاده شده است و این گل در برخی از فصول موجود نیست جایگزین آن از گل گلایول استفاده می گردد.

تاج گل تسلیت
دو طبقه
290 سانتی متر
130 سانتی متر
حدود 6 گل
حدود 65 شاخه
حدود 25 شاخه
حدود 75 شاخه
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه