اگر مایلید تاج گلی به مراسم های بستگان خود اهدا می کنید قیمت بالایی نداشته باشد و در عین حال خیلی ارزان قیمت هم نباشد و قیمت متعادل و نسبتاً خوبی داشته باشد و از لحاظ تعداد گل، تاج گل پر گل با ابعاد بزرگی باشد می توانید از تاج گل های دوطبقه انتخاب کنید. تاج گل های دوطبقه جزء محصولات میان رده بین تاج گل های یک طبقه که جزء تاج گل های اقتصادی و ارز...

اگر مایلید تاج گلی به مراسم های بستگان خود اهدا می کنید قیمت بالایی نداشته باشد و در عین حال خیلی ارزان قیمت هم نباشد و قیمت متعادل و نسبتاً خوبی داشته باشد و از لحاظ تعداد گل، تاج گل پر گل با ابعاد بزرگی باشد می توانید از تاج گل های دوطبقه انتخاب کنید. تاج گل های دوطبقه جزء محصولات میان رده بین تاج گل های یک طبقه که جزء تاج گل های اقتصادی و ارزان قیمت هستند و تاج گل های سه طبقه که جزء تاج گل های لوکس و لاکچری با قیمت بالا هستند. تاج گل های دوطبقه معمولا ارتفاعی بین 150 تا 200 سانتی متر دارند و از لحاظ میزان گل نسبت به تاج گل های یک طبقه گل بیشتری در تزیین آن ها استفاده می شود. برای سفارش تاج گل دوطبقه به فروشگاه پارسی گل مراجعه کنید تا تمامی نمونه های تاج گل دوطبقه را مشاهده و پس از بررسی کامل محصول، سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت تا با تحویل رایگان، تاج گل شما به مراسم مورد نظر تحویل داده شود.

قیمت تاج گل دو طبقه

قیمت تاج گل دو طبقه که در سایت پارسی گل موجود می باشد با توجه به کیفیت بالای این تاج گل ها کاملا قابل توجیه می باشد. در تعیین قیمت تاج گل های دو طبقه عوامل مختلفی تاثیر دارد که از جمله آن ها می توان به تراکم گل های به کار رفته در آن اشاره کرد. هرچه تعداد گل های بیشتری در این تاج گل ها به کار رفته باشد، هزینه پرداختی شما هم بیشتر خواهد شد. تازه بودن گل های مورد استفاده در این تاج گل ها نیز یکی از این عوامل می باشد. تمام گل هایی که توسط پارسی گل برای این تاج گل های دوطبقه استفاده می شود در همان روز چیده می شوند.

تاج گل ترحیم دو طبقه

خرید تاج گل ترحیم دو طبقه آن هم به صورت اینترنتی یک انتخاب بسیار ایده آل برای کسانی است که فرصت کافی برای حضور در مراسم ختم عزیزی را ندارند. بنابراین با سفارش اینترنتی تاج گل ترحیم دو طبقه از سایت پارسی گل حضور خود در این مراسم ها را اعلام کنید. طراحی این تاج گل ها با توجه به این که برای مراسم ختم در نظر گرفته شده است متفاوت می باشد. در این تاج گلها، گل هایی که مورد استفاده قرار می گیرد بیشتر به رنگ سفید است و نهایتا برای اعلام نماد عزا با روبان مشکی تزئین می شود. در صورتی که برای انتخاب تاج گل مد نظرتان سوالی داشتید کافیست با پشتیبانان ما در تماس باشید.

بیشتر

تاج گل دو طبقه 

 • تاج گل تبریک دو طبقه استرلیتزیا کد DF00101 از زیبا ترین و معطرترین گل های طبیعی ایجاد شده است. در ساخت این تاج گل از گل های آنتوریم، ژربرا، شب بو، استرلیتزیا و گل اورینتال استفاده شده است.  تاج گل تبریک را می توانید در قالب تاج گل های شادباش و عرض شادی به آنان که دوستشان دارید اهدا کنید و علاوه بر شاد کردن عزیزانتان ارمغانی شایسته و درخور...

  5,589,000 تومان موجود
  2 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • شما می توانید با استفاده از تاج گل تبریک دو طبقه آنتوریوم کد DF00301مراسم های شاد و جشن های شادی دوستان و عزیزانتان را با اهدای تاج گل های طبیعی تبریک مزین کنید و در باشکوه برگزار شدن جشن های عزیزانتان سهیم باشید. برای طراحی این تاج گل از گل آنتوریوم، رز، اورینتال و ژربرا استفاده شده است. تاج گل تبریک دو طبقه آنتوریوم می تواند به جشن ها و...

  4,598,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • استفاده از تاج گل تبریک و افتتاحیه دو طبقه کد DF00601 راهی بسیار زیبا و جذاب برای تبدیل کردن مراسم بزم به مراسمی شاد، سرزنده و گرم می باشد. برای ساخت این تاج گل جذاب از گل آنتوریوم، گل اورینتال و گل لیسیانتوس استفاده شده است. این تاج گل افتتاحیه می تواند هدیه ای بسیار مناسب برای تبریک به دوستان و عزیزانتان باشد.

  6,898,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • انتخاب تاج گل دو طبقه بازگشایی کد DF00901 تهیه شده از گل های طبیعی تازه و با طراوت می تواند یکی از زیباترین و جذابترین هدایایی باشد که شما به طرف مقابلتان اهدا می کنید. این هدیه می تواند یک یادگاری به یادماندنی و خاطره انگیز برای آن ها باشد. این تاج گل ترکیبی از گل های آنتوریوم، اورینتال، لیسیانتوس و لیلیوم می باشد. شما می توانید از این تاج گل دو...

  3,988,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تاج گل افتتاحیه دو طبقه کد DF01301 برای عرض تبریک و شادمانی به مراسم های شاد و جشن ها همچون جشن ازدواج و عروسی، جشن افتتاحیه و گشایش و یا خیر مقدم عزیزان کادویی بسیار پسندیده می باشد. برای ساخت این تاج گل از گل های زیبای آنتوریوم، اورینتال، ژربرا و میخک استفاده شده است. 

  5,898,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تاج گل افتتاحیه سبز کد DF01501 برای تبریک شروع زندگی دوستان و عزیزانتان از گل های طبیعی و تازه هستند و نماد شادابی، سرزندگی و زیبایی می باشند. این تاج گل از گل های آنتوریوم و اورینتال ساخته شده است. 

  5,898,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • غم از دست دادن عزیزان غم بزرگی است. سزاوار است که مراسم فاتحه و سوگواری عزیز از دست رفته به خوبی برگزار شود. حضور تاج گل های طبیعی و شایسته می تواند به برگزاری مراسمی شایسته و باشکوه کمک کند.  تاج گلی که در این صفحه مشاهده می کنید می تواند هدیه ای مناسب از طرف شما باشد.

  3,589,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تقدیم تاج گل طبیعی راهی مناسب برای عرض تسلیت و دلجویی از بازماندگان عزیز از دست رفته است. گل های طبیعی سرشار از حس آرامش اند. مطمئناً مشاهده تاج گل تسلیت طبیعی از طرف شما برای آشنایان و دوستانتان در مراسم عزیزشان موجب تسلی خاطر آنان می شود. 

  3,989,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تاج گل بازگشایی شیک کد DF02601 یکی از  تاج گل های دیزاین شده با جدید ترین متد روز گل آرایی است. به دلیل موجود بودن گل شب بو در فصل خنک در فصول گرم از گل های جایگزین همچون گلایول در تاج گل های دیزاین شده با شب بو استفاده خواهد شد. امکان خرید این تاج گل به صورت اینترنتی در سایت پارسی گل برای شما فراهم شده است.

  3,698,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تاج گل ترحیم رز سفید کد DF03101 می تواند در مراسم و مناسبت های مختلف عزاداری از جمله تاج گل مراسم ختم، تاج گل مراسم سوگواری و تاج گل مراسم عزاداری خریداری و اهدا گردد. برای ساخت این تاج گل بیش از 150 شاخه گل به کار گرفته شده است که تصویر نهایی این تاج گل در تصویر قابل مشاهده می باشد.

  5,989,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تاج گل تبریک آلسترومریا کد DF03701 یکی از هدایایی است که برای مراسم تبریک بسیار کاربردی می باشد. این تاج گل از گل های آنتوریوم، آلسترومریا، ژربرا، لیسیانتو و مریم ساخته شده است که دارای رنگ بندی بسیار زیبا و منحصر بفردی می باشد. سفارش اینترنتی این تاج گل از طریق سایت فراهم می باشد.

  4,988,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تاج گل ترحیم با گل های ترکیبی کد DF04101  داری تنوع بالایی از تاج گل های طبیعی تزیین شده است که در بازه های قیمتی مختلفی ارائه شده است. برای ساخت این تاج گل از آنتوریوم، ژربرا، گلایول و سوسن استفاده شده است. تصویر نهایی این تاج گل در همین صفحه قابل مشاهده می باشد.

  2,989,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف