سفارش آنلاین گل و ارسال به ایران

خرید گل از خارج از کشور با درگاه ارزی

فروشگاه اینترنتی پارسی گل برای رفاه حال مشتریان خارج از ایران و بنا به درخواست بالای اکثر مشتریان خود در خارج از کشور، اقدام به ایجاد امکان پرداخت با استفاده از ارزهای بین المللی در وب سایت خود نموده است. دیگر نگران خرید و ثبت سفارش از کشورهای دیگر برای کشور ایران نباشید. شما به راحتی می توانید از اقصی نقاط دنیا سفارش خود را به صورت اینترنتی ثبت و با استفاده از درگاه های ارزی که بروی سایت قرار گرفته است هزینه سفارش را با ارزهای بین المللی کشور مورد نظر پرداخت کنید. ارز پیش فرض محصولات سایت برای مشتریان خارج از کشور یورو می باشد. شما همواره می توانید با استفاده از درگاه های ارزی مانند Visa و Mastercard با ارز کشور کنونی تان خرید خود را انجام دهید و درگاه به صورت خودکار ارز مورد استفاده شما را به یورو تبدیل می کند.

با ما در واتس اپ و تلگرام صحبت کنید و در تماس باشید

روش خرید گل با درگاه ارزی

پارسی گل یکی از معتبرترین فروشگاه اینترنتی گل و گیاه در کشور ایران است که فعالیت خود را شهرهای بزرگ ایران همچون تهران و اصفهان آغاز نموده است و در آینده ای نزدیک در تمامی شهرهای ایران فعالیت خود را ادامه خواهد داد. اگر خارج از ایران زندگی می کنید و مایلید که در مراسم و مناسبت های مختلف برای عزیزانتان در ایران گل ارسال کنید به راحتی می توانید این کار را از طریق فروشگاه اینترنتی پارسی گل انجام دهید. گل فروشی آنلاین پارسی گل با ارائه بیش از هزاران مدل گل تزیین شده و مناسبتی در خدمت مشتریان عزیز است. تنوع محصولات پارسی گل موجب گردیده که به راحتی بتوانید گل مورد نظر خود را در سریع ترین زمان ممکن انتخاب، به صورت اینترنتی خرید و در کوتاه ترین زمان به عزیزانتان تحویل دهید.

معمولا مشتریانی که در خارج از ایران زندگی می کنند و مایلند که سفارش خود را در ایران تحویل دهند با مشکل پرداخت ارزی مواجه می شوند که خوشبختانه پارسی گل با ایجاد امکان پرداخت ارزی از طریق ارزهای بین المللی این نگرانی را حل کرده است و شما می توانید به راحتی مراحل خرید از پارسی گل را طی کنید. در مرحله پرداخت پس از انتخاب نوع ارز و تایید مبلغ، سفارش خود را به راحتی ثبت کنید. پس از ثبت سفارش در فروشگاه، تیم متخصص پارسی گل آغاز به کار کرده و پس از آماده سازی محصول، سفارش شما را به زیباترین شکل ممکن به دست عزیزانتان می رساند. رسالت ارسال زیباترین پیام ها و احساسات شما را از کیلومتر ها فاصله به دست عزیزانتان را به پارسی گل بسپارید.

خرید اینترنتی گل با درگاه ارزی
سفارش آنلاین گل های تزیین شده با پرداخت ارزی
گل های تزیین شده

سفارش و خرید انواع دسته گل، سبد گل، تاج گل و جعبه گل

سفارش آنلاین گل شاخه ای با پرداخت ارزی یورو
گل شاخه ای

سفارش و خرید انواع گل های شاخه ای مانند رز، لیلیوم، نرگس و ...

سفارش آنلاین گیاهان آپارتمانی با پرداخت ارزی و تحویل در ایران
گیاهان آپارتمانی

سفارش و خرید انواع گیاهان آپارتمانی در مدل ها و اندازه های مختلف

خرید آنلاین گل و ارسال گل به ایران با ارزهای بین المللی در پارسی گل

فروشگاه پارسی گل همیشه در تلاش بوده است که نیازهای مشتریان خود را به بهترین شکل پاسخ دهد و بستری مناسب برای خریدی امن و آسان را برای مشتریان خود ایجاد کند. درخواست های بالای اکثر مشتریان پارسی گل از خارج ایران برای ارسال گل به ایران موجب شد که تیم فنی این مجموعه درگاه های مناسب برای پرداخت ارزی از طریق کشورهای دیگر را فراهم کند تا مشتریان عزیز خارج از ایران نیز بتوانند بدون هیچ نگرانی سفارشات خود را ثبت کرده و به دست عزیزانشان برسانند. مسئولیت ما در پارسی گل علاوه بر ایجاد بستری مناسب برای خرید امن و سهل برای مشتریان، رساندن زیباترین پیام ها و احساسات شما از فرسخ ها فاصله به عزیزانتان در ایران است.

مراحل خرید گل با درگاه ارزی بین المللی

فروشگاه پارسی گل با ایجاد بستر مناسب بروی اینترنت این امکان را ایجاد کرده است که در هر کجای این جهان پهناور باشید برای عزیزانتان در ایران گل سفارش دهید و به دست عزیزانتان برسانید. برای خرید گل از پارسی گل لازم است که محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و به سبد خرید خود اضافه کنید. پس از آن طی مرحله ای کوتاه و ساده در سایت ثبت نام کرده و پس از ثبت نام و وارد کردن اطلاعات کامل جهت تحویل، گزینه خرید نهایی را کلیک کنید. شما همواره می توانید با شماره موبایل و یا ایمیل خود در سایت ثبت نام کنید. پس از کلیک بروی گزینه خرید نهایی به صورت خودکار به درگاه های بانکی متصل می شوید و اگر خارج از کشور هستید و مایلید که هزینه سفارش را از طریق ارز های بین المللی پرداخت کنید فقط کافیست گزینه درگاه یک پی را انتخاب کنید تا به درگاه مربوطه متصل شده و به راحتی بتوانید با هر ارزی که در اختیار دارید هزینه سفارش را پرداخت کنید.