گل نرگس در تعداد شاخه های مختلفی عرضه می گردد. در صورتی که خریدار عمده گل نرگس هستید، برای اطلاع از قیمت عمده گل نرگس و فروش عمده آن به فروشگاه پارسی گل مراجعه نمایید. دسته گل نرگس با ظاهری زیبا و عطر خوشبو و انرژی دهنده اش، بسیار روحیه بخش می باشد. تاثیر گل های نرگس به گونه ای است که می تواند روحیه فرد افسرده را بهبود دهد و به عنوان س...

گل نرگس در تعداد شاخه های مختلفی عرضه می گردد. در صورتی که خریدار عمده گل نرگس هستید، برای اطلاع از قیمت عمده گل نرگس و فروش عمده آن به فروشگاه پارسی گل مراجعه نمایید. دسته گل نرگس با ظاهری زیبا و عطر خوشبو و انرژی دهنده اش، بسیار روحیه بخش می باشد. تاثیر گل های نرگس به گونه ای است که می تواند روحیه فرد افسرده را بهبود دهد و به عنوان سمبل دوستی و امید شناخته شده است.

فروش عمده گل نرگس

فروش عمده گل نرگس در فروشگاه پارسی گل انجام می شود. در صورتی که می خواهید از گل شاخه بریده نرگس استفاده نمایید، باید پس از خرید گل، آن را داخل گلدان قرار دهید. در صورتی که می خواهید این گل را در کنار سایر گل ها قرار دهید، دقت کنید که ساقه آن را آبکشی کرده و به صورت جدا در آب قرار دهید. زیرا ساقه این گل ها شیره ای را که حاوی فلویید می باشد، ترشح کرده و موجب تسریع فرآیند پلاسیدگی و پژمردگی گیاهان دیگر می شود.

قیمت عمده گل نرگس

قیمت عمده گل نرگس به فصل و زمان آن بستگی دارد. به دلیل اینگه گل نرگس در تمامی فصل ها در ایران موجود نیست، با شروع فصل رویش گل، قیمت عمده گل نرگس بالاتر می باشد. بعد از اینکه گل های نرگس زیبا در شهرهای مختلف شکوفه داد و عرضه آن در بازار افزایش یافت، قیمت گل نرگس نیز کاهش پیدا می کند.

خریدار عمده گل نرگس

خریدار عمده گل نرگس باید قبل از خرید این گل به نکاتی توجه کند. گل نرگس عمر کوتاهی دارد و تا 4 یا 5 روز می توانید گل شاخه بریده نرگس را در گلدان آب نگهداری نمایید. برای افزایش طول عمر این گل ها و تازگی آن ها، باید گلدان آن را به صورت روزانه از آب سرد پر نمایید. حتی می توانید از یک تکه یخ برای سرد مانده آب گلدان گل نرگس استفاده کنید.

بیشتر

نرگس 

 • خرید محصول

  گل نرگس از زیباترین گل های دائمی و عطری می باشد که با توجه به عطری که دارد علاقه مندان زیادی را به سمت خود جذب کرده است. این گل از سالیان دور در بسیاری قصه ها و اشعار ما ایرانیان نقش به سزایی داشته و جزء محبوب ترین گل نزد ایرانیان می باشد. گل نرگس علاوه بر ظاهر زیبا و عطر دل انگیزش خواص درمانی فراوانی نیز دارد. برخی از محققان استشمام عطر خوش نرگس را...

  225,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف