دسته گل لیسیانتوس لب صورتی

گل لیسیانتوس گلی زیبا و پرپر دارای رنگ های متنوع و شگفت انگیز که با قرار گرفتن در هر ترکیبی از گل زیبایی منحصر به فردی را ایجاد می کند. ترکیب زیبای رنگ های گل لیسیانتوس همیشه مورد توجه بوده و علاقه مندانی زیادی را به خود جذب می کند. این گل زیبا دارای ساقه های بلند و گلبرگ های چین خورده زیبایی می باشد. با داشتن این گل و نگاه کردن به آن روح خود را جلا داده اید.

سفارشات از 8 صبح تا 5 بعدازظهر همان روز تحویل می گردد.

سفارشات 5 بعدازظهر به بعد روز بعد تحویل می گردد. 

(در هر دسته حدود 20 سرگل لیسیانتوس وجود دارد).

این مدل تمام شده است

گل لیسیانتوس

یکی از زیباترین گل های شاخه بریده زینتی گل لیسیانتوس می باشد که در کشور ما با نام های لیسیانتوس و لیزیانتوس شناخته شده و  معمولا به صورت گل شاخه بریده به فروش می رسد. لیسیانتوس دارای شکوفه های رز مانند است که در صورت مراقبت تا 7 الی 8 روز بعد از چیدن ماندگاری دارد. گل لیسیانتوس از زیباترین گل های شاخه بریده بومی آمریکای شمالی، دارای انواع یک ساله و دو ساله است. برگ ها متقـابل، تخم مرغی یا نیزه ای شکل و بدون دمبرگ به رنگ سبز مایل به خاکستری هستند. گل لیسیانتوس به صورت کم پر و پر پر در اندازه های کوچک و متوسط و بزرگ در اشکال پهن (باز)، لوله ای و زنگوله ای و با گلبرگ های چین خورده در رنگ های سفید، آبی و بنفش به صورت منفرد یا چندتایی روی ساقه های برگ دار تشکیل می شوند. رنگ کرمی این گل بسیار زیبا و براق است و فضا را بسیار آرامش بخش و دلنشین خواهد کرد. هر گل دارای 2 کلاله و 5 تا 6 عدد پرچم می باشد. لیسیانتوس دارای انواع پاکوتاه و پابلند است که انواع پابلند، برای تولید گل بریدنی و انواع پاکوتاه برای کاشت گلدانی به کار می روند. استفاده از این گل به صورت شاخه بریده مرسوم تر است با وجود این که این گل زیبا در گلدان هم جذابیت منحصر به فردی دارد.    

قیمت گل لیسیانتوس، خرید گل لیسیانتوس، فروش گل لیسیانتوس

نیازهای گل لیسیانتوس

دمای مناسب گل لیسیانتوس

گل لیسیانتوس حساس به سرما است و دمای مناسب آن در روز 20-24 درجه سانتی گراد و در شب 16-18 درجه سانتی گراد می باشد.

نور مناسب گل لیسیانتوس

این گل زیبا برای رشد مناسب به نور کامل نیازمند است. با این حال بهتر است در زمان گلدهی نور ملایم باشد زیرا نور زیاد موجب کاهش ارتفاع گل می شود. در فصل هایی که طول روز کوتاه است بهتر است از نور مصنوعی برای تامین مقدار نور مورد نیاز گل استفاده شود.

خاک مناسب گل لیسیانتوس

مناسب ترین بستر برای کاشت گل لیسیانتوس خاک لومی با اسیدیته خنثی تا کمی قلیایی و با زهکشی مناسب می باشد. باید دقت شود که علاوه بر تامین رطوبت مورد نیاز گیاه خاک هیچگاه اشباع از آب نباشد، گرچه در مرحله گلدهی، خاک نباید هیچوقت خشک باشد. مقدار شوری بالای خاک سبب تآخیر در گلدهی گیاه می شود.

تغذیه مناسب گل لیسیانتوس

برای تغذیه مصنوعی گیاه می توان از کودهای نیترات کلسیم استفاده کرد. 

افزایش و تکثیر گل لیسیانتوس

بذر گل لیسیانتوس در پاییز یا اواخر زمستان در دمای 13 –16 درجه سانتی گراد کاشته می شود. بذر باید به صورت سطحی کاشته و با ورمیکولیت پوشش داده شود. آبیاری بذرها باید با دقت صورت گیرد. پس از جوانه زدن 2 –3 جفت برگ حقیقی که حدود 3 ماه طـول می کشد، به زمین منتقـل می شود.

فروش اینترنتی گل لیسیانتوس، خرید گل لیسیانتوس ارزان قیمت

برداشت و نگهداری گل لیسیانتوس

برای برداشت شاخه گل های لیسیانتوس باید در صبح اول وقت زمانی که 2 گل آن باز شده است، برداشت شود. می توان زمانی که 4 گل هم باز شد برداشت را انجام داد. گل های لیسیانتوس شاخه بریده دارای عمر گلجـایی دو هفته ای هستند و این یکی از ویژگی های مهم این گل می باشد اما عمر پس از برداشت در بین ارقام مختلف متفاوت است. عمر گلجایی از 10 تا 31 روز در رقم های مختلف ذکر شده است. در رقم های آبی رنگ اگر در هنگام باز شدن گل، میزان نور کافی نباشد رنگ گل آبی کم رنگ یا خاکستری می شود. همچنین در صورتی که اسیدیته محیط کشت قلیایی باشد رنگ گل ها کمرنگ خواهد شد. برای ماندگاری بیشتر و افزایش طول عمر گل می توان از مواد نگهدارنده استفاده کرد.

آفات و مشکلات گل لیسیانتوس

از بیماری های رایج لیسیانتوس می توان به سفیدک دروغین، پوسیدگی ساقه فوزاریومی و پوسیدگی ریشه اشاره کرد که معمولا لیسیانتوس دچار کوتاه قامتی، زردی برگ ها، کوچکی گل و بد فرم شدن گل می شود.

خرید گل لیسیانتوس

با خرید آنلاین و اینترنتی گل می توانید عطر گل های طبیعی را با چند کلیک به خانه بیاورید.گل لیسیانتوس گلی بی نظیر و در عین حال ارزان قیمت است که زیبایی فوق العاده ای دارد و گلی بسیار متفاوت است. از ویژگی های گل لیسیانتوس این است که رنگ های مختلفی دارد و با با برگ های زیاد، براق و زیبایی که دارد می تواند گلدان را پر کند و دسته گلی حجیم را به شما هدیه ببخشد. هوشمندانه است که خرید گل لیسیانتوس در رنگ های مختلف را متناسب با رنگ های موجود در مکانی که تمایل دارید گلدان را قرار دهید انتخاب کنید. هر رنگ از گل لیسیانتوس حسی خاص را القا می کند، بنابراین زیباست که قبل از خرید گل لیسیانتوس به نشانه های هر رنگ گل دقت نمائید. خرید گل لیسیانتوس کرمی و سفید حس آرامش را به شما می بخشد و با اهدای این گل به عزیزانتان می توانید از شایستگی آن ها تقدیر کنید. با خرید گل لیسیانتوس صورتی شما گلی بی نظبر را دارید که شادی و ظرافت را به نمایش می گذارد. رنگ سفید نشانه معصومیت و پاکی است با خرید گل لیسیانتوس سفید فضای منزل را آرامش بخش و زیبا نمائید. ترکیب رنگ سفید و بنفش زیبایی گل لیسیانتوس را دوچندان کرده است و خرید گل لیسیانتوس لب بنفش و تقدیم آن به کسی که دوستش دارید خاص بودن آن و عشق در نگاه اول را فریاد می زند. هارمونی بی نظیر رنگ سفید و صورتی در گل لیسیانتوس آن را به گل خاص و رویایی تبدیل کرده است با خرید گل لیسیانتوس لب صورتی هدیه ای سرشار از عشق خالص را به عزیزانتان تقدیم نمائید. خرید گل لیسانتوس گلبهی دسته گلی سرشار از انرژی و شادابی را به شما خواهد داد. 

دسته گل لیسیانتوس، قیمت گل لیسیانتوس، سفارش اینترنتی دسته گل لیسیانتوس ممتاز و درجه یک

 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه