باکس گل رز و لیلیوم کد DF09105

997,000 تومان

باکس گل رز و لیلیوم کد DF09105 با استفاده از 40 شاخه گل رز هلندی و 5 گل لیلیوم تزیین شده است. باکسی که برای این محصول انتخاب شده است تنگ شیشه ای است که قابلیت نگهداری آب برای تازه و باطراوت نگه داشتن گل ها را داراست. قسمت زیرین گل ها با استفاده از برگ های تزیینی عبایی و و دراسنا تزیین شده است که به سرزنده بودن باکس گل کمک کرده است. ارتفاع حدودی باکس گل 35 سانتی متر و عرض آن حدود 20 سانتی متر است.

 • اصفهان (تحویل 3 تا 5 ساعت)

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

بررسی باکس گل رز و لیلیوم کد DF09105

محصولات باکس گل تنوع فراوانی دارند و یکی از دلایل محبوبیت باکس گل ها نسبت به دسته گل و سبد گل تنوع طرح و مدل آن هاست. باکس گل رز و لیلیوم کد DF09105 از باکس گل های شیشه ای فروشگاه است که با توجه به قابلیت نگهداری آب در باکس شیشه ای آن، تازگی و طراوت گل ها در زمان تحویل چند برابر خواهد شد. این باکس گل را می توانید برای عرض تبریک و شادباش در مناسبت های مختلفی از جمله تبریک تولد، عروسی، ازدواج، تشکر و قدردانی هدیه دهید.

مشخصات باکس گل رز و لیلیوم کد DF09105

برای تزیین باکس گل رز و لیلیوم کد DF09105 حدود 40 شاخه گل رز قرمز و 5 گل لیلیوم به کار رفته است. به همراه گل ها از برگ های تزیینی عبایی، دراسنا و سیکاس نیز استفاده شده است که سرسبزی باکس گل رو دوچندان کرده است. با توجه به اینکه جنس باکس شیشه ای است حتما در زمان جا به جایی و حمل آن دقت کنید که باکس ضربه نبیند. داخل باکس این محصول مقداری آب وجود دارد که به تازه نگه داشتن گل های باکس کمک می کند در زمان تحویل مراقب باشید باکس بیش از اندازه جا به جا نشود. ارتفاع حدودی باکس گل 35 سانتی متر و عرض آن حدود 20 سانتی متر است.

باکس گل شیشه ای
حدود 35 سانتی متر
حدود 20 سانتی متر
حدود 40 شاخه
حدود 5 گل
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه