باکس گل بهاری لیسیانتوس بنفش کد DF07805

باکس گل بهاری لیسیانتوس بنفش کد DF07805 از خوش رنگ ترین گل های لیسیانتوس تشکیل شده است. حدود 3 دسته گل لیسیانتوس به همراه 2 دسته گل کرزنتی و یک دسته گل استاتیس در تزیین این باکس گل به کار رفته است. جنس باکس گل چوبی است که پوششی چرمی به رنگ سفید دارد. ترکیب رنگ زیبایی که در این باکس گل به کار رفته است بسیار چشم نواز و آرامش بخش است. این باکس گل زیبا هدیه ای جذاب برای تبریک روز مادر، روز زن، روز معلم، روز پزشک و... خواهد بود. ارتفاع باکس گل حدود 35 سانتی متر و قطر آن حدود 30 سانتی متر است.

این مدل تمام شده است

بررسی باکس گل بهاری کد DF07805

باکس گل لیسیانتوس DF07805 از گلهای رنگارنگ لیسیانتوس، داوودی مینیاتوری و استاتیس تشکیل شده است. باکس گل هایی که با گلهای متنوع و رنگ های مختلف آماده می شوند شور و نشاط بیشتری داشته و ظاهری دیدنی تر برای مخاطب دارند. ترکیب چندین گل که از لحاظ رنگ و نوع با یکدیگر متناسب باشد در باکس گل بسیار چشم نواز خواهد بود و مخاطب شما را شگفت زده خواهد کرد.

مشخصات باکس گل بهاری لیسیانتوس بنفش کد DF07805

برای تزیین باکس گل لیسیانتوس DF07805 حدود 3 دسته گل لیسیانتوس، 2 دسته گل داوودی مینیاتوری و یک دسته گل استاتیس به کار رفته است. تمامی گلهای استفاده شده از لحاظ نوع و رنگ با یکدیگر متناسب هستند و جلوه ای دیدنی در باکس ایجاده کرده اند. جنس باکس گل چوبی است که پوششی چرمی به رنگ سفید دارد. روبانی زیبا به رنگ بنفش به دور باکس بسته شده است که با رنگ گلها هماهنگ است. ارتفاع باکس گل حدود 35 سانتی متر و قطر آن حدود 30 سانتی متر است.

باکس گل بهاری
حدود 35 سانتی متر
حدود 30 سانتی متر
حدود 2 دسته
حدود 3 دسته
حدود 1 دسته

این باکس گل بهاری چقدر زیبا و دیدنیه، رنگ گل های لیسیانتوس فوق العاده درخشانه و جذابه. به شخصه به دیزاینر و طراح این باکس گل بهاری تبریک میگم کارشون خیلی بی نظیره

 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه