باکس گل هدیه تولد حرف F کد DF07405

896,000 تومان

باکس گل هدیه تولد حرف F کد DF07405 از باکس گل های حروف اول اسم فروشگاه است که زیبایی منحصر به فردی دارد. تزیین گلهای رز در دو طبقه انجام شده است. طبقه بالایی را حرف F تشکیل می دهد که حدود 20 شاخه از رز برای تزیین آن به کار رفته است و طبقه پایینی نیز با 20 شاخه دیگر تزیین شده است. باکس گل های حروف و اسامی از بهترین هدایا برای تبریک تولد هستند. جنس باکس گل چوبی دست ساز و استحکام خوبی دارد. ارتفاع باکس گل حدود 70 سانتی متر و عرض آن حدود 40 سانتی متر است.

 • اصفهان (تحویل 3 تا 5 ساعت)

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

بررسی باکس گل حرف F کد DF07405

تزیین حروف اول اسم و اسامی در باکس گل زیبایی منحصر به فردی داشته و خاطره ای ماندگار برای مخاطبین ثبت می کند. اگر مایلید که با اهدای هدیه ای زیبا از گل مخاطب خود را شگفت زده کنید و خاطره اهدا هدیه خود را در ذهنشان ماندگار کنید به شما پیشنهاد می دهیم از باکس گل های حروف اول اسم و اسامی انتخاب کنید. هر فردی از مشاهده حرف اول اسمش با تزیینی زیبا از گلهای طبیعی ذوق زده خواهد شد.

مشخصات باکس گل هدیه تولد حرف F کد DF07405

برای تزیین باکس گل حرف F حدود 40 شاخه گل رز قرمز هلندی استفاده شده است. جنس باکس گل چوبی است و طرح آن دست ساز است که در دو طبقه طراحی شده است. طبقه بالایی باکس گل را حرف F با 20 شاخه گل رز تشکیل داده است و 20 شاخه دیگر در طبقه پایینی که به عنوان پایه باکس گل در نظر گرفته شده است به کار رفته است. امکان آماده سازی این باکس گل با تمامی حروف امکان پذیر است. ارتفاع باکس گل حدود 70 سانتی متر و عرض آن حدود 40 سانتی متر است.

باکس گل حروف و اسامی
حدود 70 سانتی متر
حدود 40 سانتی متر
حدود 40 شاخه
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه