جعبه گل فانتزی رز قرمز کد DF06805

398,000 تومان

جعبه گل فانتزی رز قرمز کد DF06805 از 6 شاخه گل رز قرمز و یک دسته گل داوودی مینیاتوری سبز رنگ تشکیل شده است. جنس باکس گل مقوایی است که استحکام نسبتا خوبی دارد. علاوه بر گل آرایی، برگ آرایی زیبایی در این محصول به کار رفته است که جذابیت باکس را چند برابر کرده است. قیمت این باکس گل مناسب است و هدیه ای اقتصادی و زیبا برای عرض تبریک و شادباش می باشد. ارتفاع باکس حدود 25 سانتی متر و عرض آن حدود 35 سانتی متر است.

 • اصفهان (تحویل 3 تا 5 ساعت)

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

بررسی جعبه گل رز کد DF06805

باکس گل فانتزی رز DF06805 از باکس گل های قیمت مناسب فروشگاه است که طراحی زیبایی دارد. ترکیب دو گل رز و داوودی مینیاتوری کاملا با یکدیگر مناسب است و جلوه ای زیبا به باکس بخشیده است. تعداد گل استفاده شده در این باکس نسبتا کم است و همین تعداد کم گل ها به قیمت مناسب این باکس گل کمک کرده است. این باکس گل هدیه ای ساده اما شیک برای عرض تبریک و شادی می باشد.

مشخصات جعبه گل فانتزی رز قرمز کد DF06805

برای تزیین باکس گل رز DF06805 حدود 6 شاخه گل رز قرمز و یک دسته داوودی مینیاتوری سبز رنگ به کار رفته است. برای پرکردن فضاهای خالی باکس از برگ های تزیینی استفاده شده است. جنس باکس گل مقوایی است که دوام نسبتا خوبی دارد اما بهتر است در مکان مرطوب و خیس قرار داده نشود چون ممکن است موجب دفرمه شدن باکس شود.  ارتفاع باکس حدود 25 سانتی متر و عرض آن حدود 35 سانتی متر است.

باکس گل بهاری
حدود 25 سانتی متر
حدود 35 سانتی متر
حدود 6 شاخه
حدود 1 دسته
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه