جعبه گل اقتصادی رز قرمز کد DF06505

جعبه گل اقتصادی رز قرمز کد DF06505 از باکس گل های قیمت مناسب و اقتصادی فروشگاه است که به دلیل قیمت مناسبش طرفداران خاص خود را دارد. برای تزیین این باکس گل حدود 3 شاخه گل رز قرمز به همراه برگهای تزیینی به کار رفته است. جنس باکس فلزی و طرح آن سطل فانتزی است که نقش و نگارهای زیبایی بروی بدنه آن طراحی شده است. سایز این باکس گل نسبتا کوچک است و یک هدیه جمع و جور اما زیبا برای تبریک های دوستانه به حساب می آید. ارتفاع باکس گل حدود 17 سانتی متر و قطر آن حدود 15 سانتی متر است.

این مدل تمام شده است

بررسی جعبه گل اقتصادی کد DF06505

باکس گل ها از جمله محصولاتی هستند که تنوع قیمت بالایی دارند. این تنوع قیمت به مشتریان کمک می کند که هدیه ای مناسب با هزینه مورد نظر خود انتخاب کنند. باکس گل اقتصادی Df06505 از باکس گل های قیمت مناسب فروشگاه است که برای هدیه در مراسم و مناسبت هایی کاربرد دارد که رسمیت ندارند و بیشتر دوستانه و سرشار از صمیمیت هستند.

مشخصات جعبه گل اقتصادی رز قرمز کد DF06505

برای تزیین باکس گل اقتصادی DF06505 حدود 3 شاخه گل رز قرمز تازه به همراه برگ های تزیینی به کار رفته است. جنس باکس گل فلزی است و طرح آن سطل فانتزی است که بروی بدنه آن طراحی زیبایی انجام شده است. باکس فلزی این محصول برای مصارف تزیینی دیگر قابل استفاده است. ارتفاع حدودی باکس گل 17 سانتی متر و قطر آن حدود 15 سانتی متر است.

باکس گل رز
حدود 17 سانتی متر
حدود 15 سانتی متر
3 شاخه
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه