جعبه گل صندوقچه چوبی رز عشق کد DF05405

597,000 تومان

جعبه گل صندوقچه چوبی رز عشق کد DF05405 از 18 شاخه گل رز قرمز هلندی در باکس چوبی با طرح صندوقچه تهیه شده است. گلهای رز هنرمندانه و باسلیقه در دو ردیف در باکس چیده شده اند و ظاهری منظم را به باکس بخشیده است. باکس چوبی طرح صندوقچه زیبایی منحصر به فردی دارد و می توان از آن برای مصارف تزیینی استفاده کرد. طول باکس گل حدود 45 سانتی متر، عرض 15 سانتی متر و ارتفاع آن حدود 10 سانتی متر است.

 • اصفهان (تحویل 3 تا 5 ساعت)

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

بررسی جعبه گل چوبی کد DF05405

باکس گل های چوبی نسبت به باکس هایی با جنس های دیگر طبیعی تر بوده و ارتباط خوبی با مخاطب برقرار می کنند. تزیین گلهای طبیعی در باکس گل های چوبی جذابیت بیشتری داشته و ظاهری زیباتر خواهد داشت. باکس گل چوبی df05405 با طرح صندوقچه هدیه ای خاص و متفاوت است که برای مناسبت هایی همچون تبریک تولد، تبریک ازدواج، موفقیت، تشکر و قدردانی قابل استفاده است.

مشخصات جعبه گل صندوقچه چوبی رز عشق کد DF05405

برای تزیین باکس گل صندوقچه چوبی Df05405 حدود 18 شاخه گل رز قرمز تازه و باکیفیت استفاده شده است. طرح باکس گل، صندوقچه چوبی انتخاب شده است که زیبایی منحصر به فردی دارد و می توان از آن برای مصارف تزیینی استفاده کرد. گل های رز به صورت دو طبقه در دو ردیف منظم چیده شده اند. طول حدودی باکس گل 45 سانتی متر، عرض 15 سانتی متر و ارتفاع آن 10 سانتی متر است. 

باکس گل رز
حدود 45 سانتی متر
حدود 10 سانتی متر
حدود 15 سانتی متر
حدود 18 شاخه
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه