جعبه گل ولنتاین رز قرمز هلندی کد DF05205

898,000 تومان

جعبه گل ولنتاین رز قرمز هلندی کد DF05205 از باکس گل های ویژه ولنتاین است که تمی قرمز رنگ دارد و مناسب برای مراسم های رومانتیک و عاشقانه است. حدود 16 شاخه گل رز قرمز هلندی در تزیین این باکس گل عاشقانه به کار رفته است. جنس باکس گل مقوایی ضخیم است که دوام خوبی دارد. باکس گل دارای درب است که با بستن درب آن در زمان اهدا می توانید هیجان هدیه خود را بیشتر کنید. طول باکس گل حدود 25 سانتی متر، عرض 20 سانتی متر و ارتفاع آن 7 سانتی متر است.

 • اصفهان (تحویل 3 تا 5 ساعت)

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

بررسی جعبه گل ولنتاین کد DF05205

باکس گل هایی که تم قرمز رنگ دارند از بهتری هدایا برای مناسبت های عاشقانه و رومانتیک هستند. رنگ قرمز به معنی شور در عشق است و گلهایی که به این رنگ انتخاب می شوند نیز به معنی اوج شور و هیجان در عشق هستند. باکس گل ولنتاین Df05202 یکی از رومانتیک باکس گل های فروشگاه است که برای مناسبت هایی همچون تبریک روز ولنتاین، روز عشق، سالگرد ازدواج، قرارهای عاشقانه و ... مناسب است. 

مشخصات جعبه گل ولنتاین رز قرمز هلندی کد DF05205

برای تزیین باکس گل ولنتاین Df05205 حدود 16 شاخه گل رز هلندی قرمز رنگ استفاده شده است. گلهای استفاده شده از بهترین گلخانه ها برداشت می شوند و طراوت و تازگی خود را در زمان اهدا حفظ خواهند کرد. جنس باکس گل مقوایی ضخیم است که دوام خوبی دارد. باکس گل درب دار است و اگر در زمان اهدا به مخاطب درب آن بسته باشد می تواند هدیه ای هیجان انگیز برای عزیزانتان باشد. طول حدودی باکس گل 25 سانتی متر، عرض 20 سانتی متر و ارتفاع آن حدود 7 سانتی متر است. 

باکس گل رز
حدود 25 سانتی متر
حدود 7 سانتی متر
حدود 20 سانتی متر
حدود 16 شاخه
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه