جعبه گل رز قلب عاشق کد DF04905

698,000 تومان

جعبه گل رز طرح قلب کد DF04905 از جعبه گل های فانتزی فروشگاه است که به دلیل ظاهر خاص و متفاوتش طرفداران زیادی دارد. طرح قلب مرکز این باکس که با گل رز قرمز تزیین شده است زیبایی بی نظیری را به باکس بخشیده است. حدود 20 شاخه رز برای آماده سازی این محصول به کار رفته است. طول و عرض باکس حدودا 30 سانتی متر و عرض آن 12 سانتی متر است.

 • اصفهان (تحویل 3 تا 5 ساعت)

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

بررسی جعبه گل رز قلب عاشق کد DF04905

جعبه گل رز طرح قلب کد DF04905 جزء باکس گل های فانتزی پارسی گل است که به دلیل فرم ظاهری جذابش خواهان زیادی دارد. طرح قلب ایجاد شده در مرکز این جعبه گل و انتخاب گل های رز قرمز هلندی در قلب این باکس گل هر بیننده ای را محسور خود می کند. باکس گل هایی که مدل قلبی شکل دارند معمولا برای مناسبت های عاشقانه کاربرد بیشتری دارند و به خوبی می تواند احساس عشق و علاقه شما را نمایش دهد.

مشخصات جعبه گل رز قلب عاشق کد DF04905

در طراحی باکس گل رز فوق حدود 20 شاخه گل رز هلندی ممتاز استفاده شده است. گل های استفاده شده از تازه ترین نوع خود هستند که به صورت روزانه در روز سفارش برداشت می شوند و زمانی که به دست تحویل گیرنده می رسند طراوت و تازگی خود را حفظ خواهند کرد. جنس باکس گل مقوای ضخیم است که دوام خوبی دارد. باکس گل به صورت درب دار بوده و درب آن کاملا بسته می شود. بسته شدن درب باکس گل این امکان را به شما را می دهد که به خوبی بتوانید مخاطب خود را سورپرایز کنید. طول و عرض حدودی باکس گل 30 سانتی متر و عرض آن 12 سانتی متر است.

باکس گل رز
حدود 30 سانتی متر
حدود 12 سانتی متر
حدود 30 سانتی متر
حدود 20 شاخه
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه