جعبه گل تبریک تولد کریستال (شیشه ای) کد DF03705

جعبه گل تبریک تولد کریستال (شیشه ای) کد DF03705 از 3 شاخه گل رز زرد، 1 شاخه گل آنتوریوم بنفش رنگ و 2 دسته کرزنتی (داوودی مینیاتوری) تشکیل شده است. برای باکس این محصول از تنگ شیشه ای استفاده شده است. باکس گل های شیشه ای ظرافت و جلوه خاصی دارند و طرفداران زیادی دارند. رنگ های استفاده شده کاملا با یکدیگر متناسب و مکمل اند. از تنگ شیشه ای این محصول برای مصارف دیگر همچون استفاده به عنوان گلدان یا برای ساخت تراریوم می توان استفاده کرد. ارتفاع باکس 40 سانتی متر و عرض آن حدود 20 سانتی متر است.

این مدل تمام شده است

بررسی جعبه گل تبریک کد DF03705

باکس گل های شیشه ای مدت زمان زیادی نیست که به عرصه گل های تزیین شده راه پیدا کرده اند ولی در همین مدت زمان کوتاه به دلیل جلوه و ظرافت خاصی که دارند بسیار محبوب واقع شده اند. از مزایای باکس گل های شیشه ای امکان استفاده مجدد از تنگ شیشه ای آن به عنوان گلدان یا مصارف دیگر است. همچنین مزیت دیگر باکس گل های شیشه ای نسبت به باکس گل های چوبی یا مقوایی این است که امکان نگهداری آب را دارند که به تازه و باطراوت ماندن گلهای باکس گل کمک زیادی می کند.

مشخصات جعبه گل تبریک تولد کریستال (شیشه ای) کد DF03705

برای تزیین باکس گل شیشه ای فوق حدود 2 شاخه گل رز، 1 شاخه گل آنتوریوم و 2 دسته گل کرزنتی استفاده شده است. ترکیب رنگ انتخابی برای گل های این باکس گل زرد و بنفش است که کاملا با یکدیگر متناسب و مکمل یکدیگرند. جنس باکس شیشه ای است که دوام خوبی دارد. از باکس شیشه ای این محصول می توان برای تزیین گل خشک، ساخت تراریوم، گلدان و ... استفاده کرد. برای زیباترین شدن تنگ شیشه ای از ساقه گل و سنگریزه استفاده شده است. ارتفاع حدودی باکس گل 40 سانتی متر و عرض آن 20 سانتی متر است.

باکس گل شیشه ای
حدود 40 سانتی متر
حدود 25 سانتی متر
1 شاخه
3 شاخه
حدود 2 دسته

خسته نباشید ببخشید من میخام برای روز پدر یه باکس گل شیشه ای که هم ارزان باشه هم زیبا و داخلش گل های بنفش رنگ باشه خرید کنم و هدیه کنم به پدرم وقتی سرچ کردم این جعبه گل شیشه ای را دیدم خیلی خوشم اومد ازش فقط میخام اگه میشه گل های رز زرد کار شده در این جعبه گل شیشه ای را برام با گل رز بنفش کار کنید امکانش هست؟

 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه