جعبه گل صندوقچه چوبی رز رنگین کمان کد DF03105

جعبه گل صندوقچه چوبی رز رنگین کمان کد DF03105 از باکس گل های ویژه ولنتاین است که به سفارش مشتری آماده گردیده است. مدل صندوقچه ای این باکس گل بسیار جذاب است و جذابیت آن زمانی بیشتر می شود که درب آن بسته شود. گل های رز هفت رنگ یا رز رنگین کمان استفاده شده از جذابیت های دیگر این محصول است. حدود 40 شاخه رز هفت رنگ در تزیین این باکس به کار رفته است. تمامی هدایای ولنتاین که در این باکس گل استفاده شده است به سفارش مشتری و تامین آن بر عهده مشتری می باشد. ارتفاع حدودی باکس 35سانتی متر، عرض 20 سانتی متر و طول 60 سانتی متر است.

این مدل تمام شده است

بررسی جعبه گل رز رنگین کمان کد DF03105

باکس گل ها یکی از هدایای اصلی برای روز ولنتاین هستند. از مزایای باکس گل ها برای هدیه ولنتاین ترکیب گل به همراه شکلات، عروسک و هدیه ولنتاین در یک باکس است که هم جمع و جور است و هم تمامی هدایا به زیبایی در یک باکس گل تزیین می شوند. باکس گل رز رنگین کمان کد Df03105 یکی از نمونه های بارز باکس گل ولنتاین است که در آن علاوه بر گل های طبیعی رز هفت رنگ انواع شکلات، عروسک و هدایای ولنتاین به زیبایی قرار گرفته شده است و یک هدیه کامل برای ولنتاین به حساب می آید.

مشخصات جعبه گل صندوقچه چوبی رز رنگین کمان کد DF03105

برای تزیین و آماده سازی باکس گل ولنتاین کد Df03105 حدود 40 شاخه گل رز هفت رنگ استفاده شده است. رز های هفت رنگ یا رنگین کمان در اصل رز های سفید ممتاز هستند که به روشهای مختلف به صورت رنگ شده در می آیند. همانطور که در تصویر می بینید علاوه بر گل های رز انواع شکلات، عروسک و هدیه ولنتاین در این باکس گل استفاده شده است که به سفارش مشتری است و تامین آن بر عهده می باشد. جنس باکس گل چوبی است که دوام خوبی دارد. از مزایای این باکس گل استفاده مجدد از صندوقچه چوبی آن برای مصارف دیگر است.  ارتفاع حدودی باکس 35سانتی متر، عرض 20 سانتی متر و طول 60 سانتی متر است.

باکس گل رز
حدود 60 سانتی متر
حدود 35 سانتی متر
حدود 20 سانتی متر
حدود 40 شاخه

سلام و خداقوت من سال گذشته این جعبه گل ولنتاین با گل رز رنگین کمان را سفارش دادم و خیلی خیلی راضی بودم گل های رز استفاده شده بسیار ممتاز و باکفیت بودن و دیزاین خیلی منظم و زیبا بود الان خواستم پیش سفارش بدم که دیدم ناموجوده آیا برای روز ولنتاین این جعبه گل صندوقچه ای یا جعبه گلی که شبیه این مدل باشه موجود خواهد شد یا خیر ممنون اگر اطلاع بدید. با سپاس شیری

 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه