روغن ولک

13,800 تومان

جهت تمیز کردن سطوح برگ و براق کردن و زیباتر کردن برگ ها می توان از مواد مختلفی استفاده کرد این محصول علاوه بر تمیز کردن سطوح برگ ها جهت دفع یکسری آفات نیز کاربرد دارد. 

 • اصفهان (تحویل 3 تا 5 ساعت)

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

روغن ولک

روغن امولسیون شونده(ولک)، پرکاربرد ترین نوع روغن در کشاورزی است. روغن ولک به صورت امولسیون فرموله شده و به تنهایی یا همراه با حشره کش های دیگر به خصوص سموم فسفره به منظور بالا بردن دوام و اثر حشره کشی آن ها قابل استفاده است.

عمل حشره کشی روغن اساسا فیزیکی بوده اما ممکن است شیمیایی هم باشد. روغن به صورت یک ورقه نازک پایدار روی سطح سمپاشی شده باقی می ماند.

به این ترتیب، روغن با پوشش سطح بدن و تخم های حشرات با بستن منافذ تنفسی و حیاتی آن ها و گاها جلوگیری از پراکنش اسپورها در بعضی قارچ ها، از خسارت آن ها جلوگیری می کند. همچنین با انحلال قشر مومی جلد حشره باعث می شود که حشره به وسیله نیروی کشش سطحی آب گرفتار آید. این ترکیب به منظور کنترل انواع کنه ها، شپشک ها، شته ها، پسیل ها، زنجره ها و زنجرک ها، مگس سفید گلخانه، مینوز، لارو پروانه ها و ... استفاده می شود. 

ز مزایای روغن ها نسبت به سایر حشره کش ها کم خطر بودن آن ها برای انسان است به طوری که باقیمانده سم روی محصولات برای انسان خطرناک نمی باشد. این روغن با غلظت مناسب می تواند به صورت کنترل کننده علف های هرز از طریق بستن روزنه های برگ و جلوگیری از تنفس و آسیب به آن ها مورد استفاده قرار گیرد.

موارد استفاده از روغن ولک

1-جهت تمیز کردن سطوح برگ

2-جهت براق و زیباتر کردن برگ 

3-جهت دفع یکسری از آفات 

 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند: