کود مایع بنفشه آفریقایی

14,800 تومان

برای افزایش مواد آلی خاک، بهبود خاک، حاصلخیزی خاک، افزایش عناصر غذایی خاک باید از تغذیه گیاهی استفاده کرد. استفاده از کودهای شیمیایی و ارگانیک جهت بهبود بستر خاک و رشد گیاه می تواند بسیار مناسب باشد و توصیه می شود.

 • اصفهان (تحویل 3 تا 5 ساعت)

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

کود مایع بنفشه آفریقایی 

بنفشه آفریقایی از مشهورترین، جذاب ترین و زیباترین گل های جهان محسوب می شود. اگرچه لذت پرورش این گل زیبا و ایجاد محیط دلپذیر برای بسیاری از مردم جهان یک آرزوی دیرینه است، با این حال در هر سال میلیون ها گلدان بنفشه آفریقایی در نتیجه عدم اطلاع از پرورش، نگهداری و احتیاجات واقعی غذایی آن، از بین می رود. تغذیه از نیازهای ضروری هر موجود زنده از جمله بنفشه آفریقایی می باشد. نیاز کودی بنفشه آفریقایی باید از طریق ریشه تامین گردد. به طور معمول محلول کودی در زیرگلدانی ریخته شده و پس از مدتی که جذب کود صورت گرفت مابقی محلول از زیرگلدانی خارج می شود. بنفشه آفریقایی به عناصر غذایی ماکرو و ریزمغذی ها نیاز داشته و به منظور افزایش تعداد و کیفیت کل نیاز غذایی بیشتری به عنصر پتاسیم دارد.

نحوه مصرف کود مایع بنفشه آفریقایی

15-10 قطره از کود در نیم لیتر آب حل شود  و محلول در زیرگلدان ریخته تا گل از طریقه ریشه محلول را جدب نماید. بعد از 20 دقیقه آب اضافی خارج شود.

کود مایع بنفشه آفریقایی
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه