پک کامل مراقبت از گیاهان آپارتمانی طراوت

اشتراک این محصول در تلگرام تلگرام اشتراک این محصول در فیسبوک فیسبوک اشتراک این محصول در توییتر توییتر اشتراک این محصول در پینترست پینترست

محصول جدید

19 قلم

35,000 تومان

افزودن به مقایسه

پک کامل مراقبت از گیاهان آپارتمانی طراوت

سال هاست که باغچه های بزرگ حیاط های قدیمی به شکل گلدان های زینتی کوچک به آپارتمان ها کوچ کرده و تقاضا برای فضای سبز در محیط های بسته افزایش یافته است. اما نگهداری و مراقبت از این گیاهان زینتی مسئله ای است که همواره با آن مواجه هستیم زرد شدن برگ های گیاهان، ریزش ناگهانی برگ ها بر اثر تنش های جابه جایی گلدان، آفت های که ناخواسته گیاه را آلوده می کنند و مواردی از این دست همیشه جزو نگرانی های علاقه مندان به نگهداری گل ها و گیاهان آپارتمانی بوده است.

داشتن گل ها و گیاهان با نشاط و سرسبز و در حال رشد از آرزوهای هر فرد با ذوقی است که از گل های خود در محیط اطرافش نگهداری می کند.

این قضیه آنجا بیشتر به چشم می آید که می بینیم وجود چند گلدان زینتی شاداب و سالم تاثیر بسیار زیادی در روحیه بخشی به اعضای خانواده دارد و به بهبود کیفیت هوای منزل نیز کمک می کند.

با توجه به درک این نیاز موجود در بازار و عدم دسترسی سریع افراد به سموم و کودهای مورد نیاز گیاهان، بسته کامل مراقبت از گل ها و گیاهان آپارتمانی طراوت به همین منظور تهیه گردیده است و در اختیار مردم عزیز قرار گرفته از این رو با سفارش آنلاین بسته کامل مراقبت از گیاهان آپارتمانی طراوت به راحتی و با چند کلیک ساده این بسته کامل و کاربردی در محل مورد نظر خود دریافت کنید. این محصول همراه با خدمات مشاوره ای و پشتیبانی تا حد امکان به بهبود شرایط و سلامت گیاهان منزل و محیط کارتان کمک شایانی خواهد کرد.

مشخصات و محتوی پک کامل مراقبت از گیاهان آپارتمانی طراوت:

 1-تغذیه کامل گیاهان (عناصر ریز مغذی):

 این محصول با هدف رفع کمبود های ناشی از عناصر مغذی در گیاه تولید شده است و با ترکیبات ضد تنش و محرک های رشد غنی سازی شده است.

ویژگی های کود تغذیه ای طراوت:
 •            کود مایع حاوی عناصر ریز مغذی مورد نیاز گیاه

 •            غنی شده با محرک های رشد و ترکیبات ضد تنش

 •            با قابلیت جذب سریع

 •            افزایش دهنده سبزینگی و رفع زردی گیاه

 •            مخصوص گیاهان آپارتمانی و باغچه ای به جز کاکتوس ها و ساکولنت ها

2-محلول افزایش گلدهی طراوت:

این محصول با هدف افزایش میزان گلدهی و همچنین ماندگاری گل و میوه گیاه تولید شده است.

ویژگی محلول افزایش گلدهی:
 •            کود مایع حاوی عناصر مورد نیاز گیاه برای افزایش گلدهی

 •            غنی شده با محرک های رشد و ترکیبات ضد تنش

 •            با قابلیت جذب سریع

 •            افزایش مدت زمان ماندگاری گل

 •            افزایش میوه دهی گیاه

 •            مخصوص گیاهان آپارتمانی و باغچه ای به جز کاکتوس ها و ساکولنت ها

3-محلول ضد تنش گیاهان طراوت:

 این محصول با هدف سازگاری سریع تر گیاه با شرایط جدید و کنترل انواع تنش های محیطی آسیب رسان مانند تنش های کم آبی، گرمایی، سرمایی، جابجایی و ... تولید شده است.

ویژگی محلول ضد تنش گیاهی:
 •            کود مایع حاوی عناصر مورد نیاز گیاه برای سازگاری سریع با محیط جدید

 •            قابلیت جذب سریع

 •            ضد تنش های محیطی

 •            مخصوص گیاهان آپارتمانی و باغچه ای به جز کاکتوس ها و ساکولنت ها

4-محلول افزایش رشد و رویش گیاه طراوت:

این محصول با هدف افزایش رشد رویشی و افزایش سبزینگی گیاه تولید شده است.

ویژگی افزایش رشد و رویش گیاه:
 •            کود مایع حاوی عناصر مورد نیاز گیاه

 •            غنی شده با محرک های رشد و ترکیبات ضد تنش

 •            با قابلیت جذب سریع

 •            افزایش دهنده رشد رویشی و سبزینگی گیاه

 •            مخصوص گیاهان آپارتمانی و باغچه ای به جز کاکتوس ها و ساکولنت ها

5-محلول آفت کش گیاهان ارگانیک طراوت:

از مهم ترین نگرانی های موجود در مورد گل ها و گیاهان آپارتمانی وجود آفت ها و حشرات کوچک است که به سرعتشروع به تخریب گل ها و گیاهان می کنند،ازجمله این موجودات حشره ای به نام ( سفید بالک)  است که در چند سال اخیر  باعث  نابودی بسیاری از گل ها و گیاهان شده است.این محصول پس از مصرف با ایجاد قشر روغنی نازک غیر قابل نفوذ روی بدن حشرات و  نیز تخم  آن ها از طریق  بستن  منافظ  تنفسی  باعث  خفه  شدن  تخم لارو،حشره نابالغ  و کنه ها می شود و به همین طریق باعث از بین رفتن حشرات بالغ نرم تن می گردد.بنابراین برای دست یابی به نتیجه مطلوب، سم پاشی باید به طور کامل باعث پوشاندن سطح بدن حشرات گردد.

نکات قابل توجه جهت استفاده از پک مراقبت از گیاهان آپارتمانی طراوت:

محصولات این پک مخصوص گیاهان آپارتمانی و باغچه های کوچک خانگی است. از استفاده کردن در مورد کاکتوس ها، گیاهان گوشتی، بن سای،بامبو و تراریوم خودداری نمایید.

هنگامی که گل ها و گیاهان د رمعرض تابش مستقیم آفتاب هستند از اسپری محلول خودداری کنید.

 محلول ها به دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

بسته محلول ها دور از تابش مستقیم آفتاب و در جای خشک و خنک نگهداری شود.

هنگام استفاده از هر یک از محلول ها تا 48 ساعت بعد از محلول دیگری استفاده نشود. 

همه محلول های طراوت برای مه پاشی بر روی برگ ها فرموله شده وبی برای نتیجه گیری موثر تر می توان محلول را به خاک گلدان اضافه کرد. 

پیشنهاد می شود محلول ضد تنش، رشد و رویشی و غذای کامل از طریق خاک (یک درب بطری در یک لیوان آب) اضافه شود، و محلول گلدهی و آفت کش اسپری شوند.

از پاشیدن محلول بر روی گل گیاه خودداری فرمایید.

در صورتی که برای اولین بار از این محصول استفاده می شود، توصیه می گردد ابتدا آن را بر روی چند برگ گیاه اسپری نموده و بعد از 48 ساعت در صورت عدم بروز مشکلاتی مانند سوختگی و تغییر رنگ نامطلوب در برگ،گل گیاه را محلول پاشی نمایید.

مجموعه پارسی گل با در نظر گرفتن شرایط و مناسبت های مختلف در زمینه خرید و فروش گل و گیاه، تنوع بالایی از محصولات را در دسترس شما عزیزان قرار داده است تا به راحتی و در کمترین زمان ممکن با استفاده از اینترنت و خرید آنلاین بهترین انتخاب ها را داشته باشید. 

جهت ثبت و سفارش آنلاین تغذیه گیاهی طراوت، خرید اینترنتی کود گیاهی طراوت و خرید آنلاین بسته مراقبت گیاهان آپارتمانی طراوت به فروشگاه اینترنتی گل و گیاه (گل فروشی آنلاین) پارسی گل مراجعه فرمایید.

سفارش آنلاین گل (خرید اینترنتی گل) و انواع محصولات مرتبط با گل و گیاه از جمله سفارش آنلاین باکس گل (جعبه گل)،خرید آنلاین رز ماندگار (جاودان)، خرید اینترنتی دسته گل،خرید آنلاین تاج گل، سفارش آنلاین گیاه آپارتمانی، خرید آنلاین بن سای و سفارش اینترنتی تراریوم در پارسی گل فروشگاه اینترنتی گل در اصفهان 

خرید گل در اصفهان،سفارش آنلاین گل در اصفهان،خرید آنلاین گل در اصفهان،خرید گل اینترنتی اصفهان،سفارش گل آنلاین در اصفهان،ارسال گل به اصفهان، تحویل گل در اصفهان، سفارش آنلاین گیاهان آپارتمانی، خرید اینترنتی گیاه آپارتمانی، سفارش گیاهان آپارتمانی آنلاین  از باکیفیت ترین و مطلوب ترین گل ها و گیاهان در گل فروشی آنلاین پارسی گل در اصفهان 

نامپک کامل مراقبت از گیاهان طراوت
توضیحاتاین پک شامل 5 محصول می باشد.1-تغذیه گیاهی کامل 2-محلول افزایش گلدهی 3-محلول ضد تنش 4-محلول افزایش رشد 5- آفت کش ارگانیک

هنوز نظری ثبت نشده است.

نظر خود را در مورد کالا بنویسید :

محصولات مرتبط