تاج گل ترحیم دو طبقه چشمگیر کد DF13601

3,989,000 تومان

تاج گل مراسم ختم دو طبقه چشمگیر کد DF13601 می تواند تسلی بخش روح بازماندگان مصیبت دیده باشد. از دست دادن عزیزان غم بزرگی است و با هیچ چیز جبران نخواهد شد ولی با این حال می توان با ارسال تاج گل ترحیم و تسلیت اندکی با اطرافیان همدردی کرد و با اهدا تاج گل فاتحه و ختم به مراسم موجب تلطیف روح و روان بازماندگان شد.

 • اصفهان (تحویل 3 تا 5 ساعت)
 • تهران (تحویل یک روزه)

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

تاج گل ترحیم دو طبقه کد DF13601

تاج گل ترحیم دو طبقه کد DF13601 ای از جدید ترین مدل های تاج گل ترحیم و تسلیت با شیک ترین تزیین و به روز ترین دیزاین تاج گل ویژه مراسم تسلیت و فاتحه ایجاد شده است. این گل ها از ممتاز ترین گل های طبیعی شاخه بریده تهیه می شوند و توسط ماهر ترین هنرمندان مجرب پارسی گل تزیین شده است تا آرامش بخش روح بازماندگان باشد.


مشخصات تاج گل دو طبقه چشمگیر کد DF13601

تاج گل دو طبقه چشمگیر کد DF13601 با مدل تاج گل کلاسیک دیزاین شده است و از تاج گل های فاخر به شمار می رود. در دیزاین این تاج گل از گل های شب بو، ژربرا و لیلیوم استفاده شده است. گل های انتخابی از بین گل ها با رنگ سفید و زرد دست چین شده اند. برای ساخت تاج گل چشمگیر بیش از 130 شاخه گل به کار رفته است. این تاج گل با عرض تقریبی 120 سانتی متر و ارتقاع تقریبی 270 سانتی متر عرضه می گردد. چنانچه تمایل دارید تاج گل زیبا و فاخر به عنوان تاج گل ترحیم، تاج گل تسلیت، تاج گل عزاداری، تاج گل ختم و تاج گل افتتاحیه خریداری نماید این تاج گل می تواند از مناسبترین گزینه های ممکن باشد. با توجه به این که داخل این تاج گل از گل شب بو استفاده شده است و این گل در برخی از فصول موجود نیست جایگزین آن از گل گلایول استفاده می گردد.

تاج گل تسلیت
دو طبقه
270 سانتی متر
120 سانتی متر
حدود 60 شاخه
حدود 10 شاخه
حدود 75 شاخه
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه