تاج گل ترحیم گلایول و آنتوریوم کد DF04301

3,898,000 تومان

تاج گل ترحیم گلایول و آنتوریوم کد DF04301برای عرض تسلیت به خانواده های عزادار بسیار کاربردی و مناسب می باشد. این تاج گل زیبا و چشگیر در دو طبقه طراحی شده است و گزینه مناسبی برای تاج گل مراسم خاکسپاری می باشد. امکان خریداری این محصول به صورت اینترنتی ممکن می باشد.

 • اصفهان (تحویل 3 تا 5 ساعت)
 • تهران (تحویل یک روزه)

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

تاج گل ترحیم دو طبقه کد DF04301

 فروشگاه اینترنتی گل و گیاه پارسی گل راه اندازی شده است تا با ارائه بیش از صدها مدل تاج گل طبیعی ترحیم و تسلیت ممتاز ترین تاج گل ها را با قیمت مناسب در اختیار مشتریان خرید تاج گل قرار دهد. تاج گل ترحیم دو طبقه کد DF04301 یکی از این محصولات می باشد که در طراحی آن از گل های با کیفیت استفاده شده است. مشخصات این محصول در ادامه به طور کامل بیان شده است.

مشخصات تاج گل دوطبقه گلایول و آنتوریوم کد DF04301

ترکیب گل های لوکس و درجه یک آنتوریوم و گلایول نمایی زیبا و قابل توجه به این تاج گل بخشیده است. رنگ غالب استفاده شده در این تاج گل سفید می باشد. با این حال برای رفع یکنواختی تاج گل از رنگ قرمز نیز به صورت جزئی و در مرکز تاج گل استفاده شده است. با توجه به تعداد گل و اکسسوری استفاده شده در این تاج گل ترحیم، عرض در نظر گرفته شده حدود 120 سانتی متر و ارتفاع آن حدود 280 سانتی متر می باشد. در ساخت این تاج گل بیشتر از 130 گل به کار گرفته شده است.

تاج گل تسلیت
دو طبقه
280 سانتی متر
120 سانتی متر
حدود 31 شاخه
حدود 100 شاخه
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه