تاج گل افتتاحیه لوکس کد DF01401

تاج گل افتتاحیه لوکس کد DF01401 می تواند دیزاینی شیک و پر انرژی و استفاده از گل هایی با رنگ هایی شاد و انرژی بخش جلوه ای دیدنی و منحصر به فرد در مجلس و مراسم شما و عزیزانتان ایجاد خواهند کرد. برای ساخت این تاج گل از گل های آنتوریوم، اورینتال، ژربرا، زنبق و شب بو استفاده شده است. 

این مدل تمام شده است

تاج گل افتتاحیه دو طبقه کد DF01401

پیام شادی و عرض شادباش خود را می توانید با انتخاب تاج گل هایی طبیعی خلق شده از با طراوت ترین گل های طبیعی برای عزیزانتان به مجالس و جشن های آنان ارسال کنید. پیام شادی و عرض شادباش خود را می توانید با انتخاب تاج گل هایی طبیعی خلق شده از با طراوت ترین گل های طبیعی برای عزیزانتان به مجالس و جشن های آنان ارسال کنید. برای خرید این محصول به راحتی می توانید به صورت اینترنتی اقدام کنید.

مشخصات تاج گل دو طبقه لوکس کد DF01401

تزئین و طراحی تاج گل اهمیت زیادی دارد و در نمایش زیبایی گل تأثیر بسزایی خواهد داشت. همان طور که مشاهده می کنید این تاج گل تبریک در دو طبقه و به شکلی زیبا طراحی و دیزاین شده است و ابعاد تاج گل به ارتفاع 240 سانتی متر و عرض 150 سانتی متر می باشد. این تاج گل کلکسیون زیبایی از گل های لوکس و زیبای آنتوریوم، ژربرا، شب بو، اورینتال و زنبق می باشد. در طراحی این تاج گل سعی شده است که از رنگ های آبی مایل به بنفش، سفید، صورتی، قرمز و سفید استفاده شود تا زیبایی تاج گل را افزایش دهد. 

تاج گل تبریک
دو طبقه
240 سانتی متر
150 سانتی متر
حدود 18 گل
حدود 42 گل
حدود 30 گل
حدود 100 گل
حدود 25 گل
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه