تاج گل تبریک پنجره ای پرگل کد DF00501

6,989,000 تومان

تاج گل تبریک پنجره ای پرگل کد DF00501 از تاج گل های لوکس فروشگاه است که گل های آن بروی پایه چوبی پنجره ای تزیین شده اند. تعداد گل های به کار رفته در این تاج گل نسبتا زیاد است و حتما در زمان جا به جایی باید احتیاط کرد. برای تزیین این تاج گل تبریک از گل های آنتوریوم، آلسترومریا، لیلیوم اورینتال، لیسیانتوس و مریم استفاده شده است. ارتفاع حدودی تاج گل 250 سانتی متر و عرض آن حدود 140 سانتی متر می باشد.

 • اصفهان (تحویل 3 تا 5 ساعت)
 • تهران (تحویل یک روزه)

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

بررسی تاج گل تبریک پرگل کد DF00501

یکی از بهترین هدایا برای مراسم تبریک دوستان و آشنایان انتخاب تاج گل است. محصولات تاج گل ارتفاع بلندی دارند و تعداد گل زیادی در تزیین آن ها به کار برده می شود به همین دلیل محصولات تاج گل جزء هدایای لوکس و لاکچری به حساب می آیند. اگر به مراسم تبریک مجلل و باشکوهی دعوت شده اید و مایلید که هدیه ای زیبا از گل به همراه داشته باشید به شما پیشنهاد می کنیم که از تاج گل های تبریک انتخاب نمایید. تاج گل تبریک پنجره ای پرگل کد Df00501 یکی از تاج گل های تبریک فروشگاه است که بسیار با سلیقه و هنرمندانه تزیین شده است. انتخاب و خرید این تاج گل را برای تبریک افتتاحیه، نمایشگاه، عروسی، ازدواج و زیارت قبول پیشنهاد می دهیم.

مشخصات تاج گل تبریک پنجره ای پرگل کد DF00501

برای تزیین تاج گل تبریک پنجره ای پرگل کد DF00501 حدود 23 شاخه گل آنتوریوم، 20 شاخه گل آلسترومریا، 23 گل لیلیوم اورینتال، 18 دسته گل لیسیانتوس و 25 شاخه گل مریم به کار رفته است. همانطور که در تصویر تاج گل مشاهده می کنید تعداد گل های به کار رفته نسبتا بالا است و حتما در زمان جا به جایی تاج گل احتیاط کنید. برای پایه تاج گل از پایه چوبی پنجره ای استفاده شده است که مقاومت خوبی دارد. گل های تاج گل به سه قسمت تقسیم بندی شده اند و در قسمت بالا، مرکز و پایین تاج گل تزیین شده اند. ارتفاع حدودی تاج گل 250 سانتی متر و عرض آن حدود 140 سانتی متر است.

تاج گل تبریک
سه طبقه
250سانتی متر
140سانتی متر
حدود 23 گل
حدود 20 گل
حدود 23 گل
حدود 18 دسته
حدود 25 گل
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه